مرکز پخش انواع میوه خشک حبه ای آناناس – انبه

مرکز پخش انواع میوه خشک برای احترام به اختلاف سلایق مشتریان در خرید، می تواند میوه خشک های حبه ای وارداتی مانند آناناس – انبه را نیز ارائه نماید.

برای خرید عمده ی انواع محصولات نظیر آجیل و خشکبار، مراکز پخش و فروش عمده ی بسیاری در سراسر کشور فعال هستند.

این مراکز در سال های اخیر، انواع میوه خشک را نیز به سبد محصولات خود اضافه نموده اند؛ محصولی که به صورت صنعتی و روشی متفاوت از شیوه های متداول سنتی خشک می شود.

آلوشابلون، توت فرنگی، خربزه، انبه، سیب و پرتقال تنها بخشی از انواع میوه هایی را تشکیل می دهند که امروزه با کمک شیوه های خشک کن دستگاهی و صنعتی، با بهترین کیفیت و بهداشت امکان تولید دارند.

لزوم ارائه ی تنوع در مرکز پخش انواع میوه خشک

اگر چه انواع میوه خشک های ایرانی، از تنوع بالایی به لحاظ عطر و طعم و رنگ برخوردار بوده و بنابراین می توانند سلیقه و ذائقه ی طیف گسترده ای مشتریان را پوشش دهند؛ اما علاوه بر آن می توان از طعم های متفاوت در سایر نقاط دنیا نیز استفاده کرد.

بدیهی است که علی رقم تنوع بالای تولید میوه و در نهایت میوه خشک در ایران، بسیاری از میوه ها در ایران کشت نمی شود و بنابراین فرصت چشیدن طعم های بسیاری از دیگر میوه خشک ها فراهم نیست.

بنابراین واردات میوه خشک هایی نظیر آناناس، انبه، کرانبری، بلوبری، گوجی بری و بسیاری از موارد دیگر، می تواند زمینه ی بسیار خوبی برای ارائه ی طعم های متنوع غیر ایرانی فراهم آورد.

البته واضح است که کشت و تولید این محصولات داخل ایران، می تواند زمینه ی ارائه ی این محصول توسط مرکز پخش انواع میوه خشک را با قیمت پایین تر فراهم نماید.

توجه داشته باشید که بسیاری از میوه خشک های خارجی مانند زنجبیل، آناناس و انبه با روشی غیر از روش های متداول خشک کردن در ایران، تولید می شوند.

بنابراین برای تولید و فروش این محصولات در داخل ایران لازم است تا علاوه بر کشت و تولید آن در داخل کشور، به لحاظ روش تولید نیز از دستگاه های متناسب استفاده نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 4 =