مرکز پخش زعفران انواع نگین پوشال درجه یک فله ای

مرکز پخش زعفران با برداشت جدید این محصول در کشور اقدام به فروش انواع نگین پوشال درجه یک فله ای نموده و در زمینه صادرات این محصول نیز موفق بوده است.

بسیاری از مراکز پخش و فروش زعفران سعی می کنند تا بهترین محصولات خود را به صورت عمده برای صادرات به خارج کشور استفاده کنند.

زعفران نگین پوشال یکی از مهم ترین نمونه زعفران های درجه یکی است که جهت صادرات و فروش داخلی به مشتریان پیشنهاد شده و بر اساس آن چه خود تجربه کرده ایم مشتریان زیادی به دنبال خرید این محصول هستند.

زعفران نگین پوشال چیست؟

این نوع زعفران در واقع همان زعفران شبه نگین بوده و به لحاظ فیزیکی به زعفرانی اطلاق می شود که به نسبت پوشال تمیز تر و قلم دار تر است و سفیدی که در پوشال مشاهده می شود در این محصول وجود ندارد.

زعفران نگین پوشال به دلیل این که دارای قیمت ارزان تر از زعفران نگین بوده و از سویی کیفیت بالاتری به نسبت اقلام پوشال و سرگل دارد، به همین دلیل محصولی محبوب برای مراکز پخش زعفران در کشور می باشد.

مرکز پخش زعفران آرین

مرکز پخش آرین به عنوان یکی از چندین عرضه کننده مستقیم زعفران در مشهد بوده و کلیه محصولات خراسان بزرگ را از کشاورزان خریداری نموده و به صورت عمده به مشتریان عرضه می کند.

انواع زعفران هایی که توسط آرین عرضه می شود، دارای کیفیت بالایی است و دلیل آن این است که محصول از بهترین مزارع برای مشتریان تامین می گردد.

شرایط کاری مرکز پخش ما چیست؟

شرایط کاری که بسیاری از مشتریان از ما در مورد آن می پرسند به این شکل است.

  1. به دلیل خرید نقدی زعفران، فروش آن به صورت نقدی صورت می گیرد.
  2. برای ارسال زعفران بسته بندی شده حتما می بایست قبل از انجام هر کاری با ما هماهنگی لازم جهت برنامه ریزی صورت گیرد.
  3. برای خرید فله زعفران سعی کنید تا قیمت به روز را دریافت نمایید.
  4. و….

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 7 =