مرکز پخش زعفران درجه یک ایران

زعفران درجه یک ایران را می توان به عنوان محصولی درجه یک در سطح بسیاری از مرکز های پخش کشور به مشتریان عرضه نمود و زمینه ساز فرایند صادراتی این محصول شد.

همان طور که می دانید ایران به عنوان اصلی ترین تولیدکننده زعفران اصل در دنیا بوده و بهترین نمونه انواع زعفران در کشورمان تولید می شود.

اجازه دهید تا اندکی در مورد برتری های زعفران ایران بیشتر صحبت کنیم.

در ابتدا کمیت تولید زعفران در ایران ….

شاید شنیده باشید که بیشترین ظرفیت تولید زعفران در ایران بوده و آمار ها نشان می دهد که چیزی بین 90% تا 95% از کل تولید این محصول در مزارع ایران اتفاق می افتد.

این موضوع باعث شده تا مشتریان نگرانی را بابت خرید حجم های عمده زعفران نداشته باشند.

دوم کیفیت زعفران تولیدی در ایران است که مساله قابل انکاری نبوده و قطعا می توان زعفران ایران را بهترین نمونه زعفران برای صادرات به خارج کشور دانست.

این محصول تولیدی کشورمان ضمن دارا بودن رنگ، طعم و کیفیت فوق العاده توانسته است جایگاه خوبی را در بازار زعفران بین المللی کسب کند.

مرکز پخش زعفران درجه یک ایران

متاسفانه بسیاری از شرکت های فعال در زمینه تجارت زعفران قابل اعتماد نیستند و زعفران هایی را در بازار عرضه می کنند که به هیچ وجه در حد بازار های بین المللی نبوده و باعث خراب شدن نام زعفران کشورمان می شود.

از این رو بازرگانی آرین به عنوان مرکز پخش زعفران درجه یک در نظر دارد تا بهترین انواع زعفران ایران را در شکل های مختلف برای صادرات و مشتریان داخلی خود فراهم نموده تا انان را بتوانند لذت خرید محصولی اصل را بچشند.

شما کافی است برای خرید محصول مورد نظر خود به صورت عمده یا جزئی با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات در اختیار شما قرار گیرد.

شما لایق بهترین ها هستید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =