مرکز پخش میوه خشک حلقه ای خرمالو

میوه خشک حلقه ای خرمالو که هم به صورت بدون پوست و هم باپوست اسلایس می باشد در مرکز پخش ایرن این پتانسیل را دارد که بتواند به بازارهای مختلف صادراتی با قیمت مطلوب ارائه شود.

میوه خشک حلقه ای که در نمونه های مختلف از میوه خشک اسلایس مانند کیوی، پرتقال، آناناس، هلو، خرمالو، سیب، شلیل و … امکان تولید آن با کیفیت مناسب وجود دارد در مرکز پخش داخلی با کیفیت های مختلف تولید می شود که امکان قیمت های مختلف در میوه خشک اسلایس را به وجود آورده است.

نولیدکنندگان حوزه میوه خشک ایرانی از نظر تولید، محصولات مختلفی را ارائه می نمایند و میوه خشک حلقه ای تولیدی داخل از نظر کیفیت متفاوت می باشد و در مرکز پخش متفاوت می تواند قیمت های مختلفی را متناسب با کیفیت محصول داشته باشد  و تولیدکنندگان تنوع خوبی را وارد بازار می نمایند.

میوه خشک حلقه ای خرمالو صادراتی

میوه خشک حلقه ای خرمالو با توجه به اینکه خود میوه خرمالو در داخل کشور در شهرهای مختلف تولید می شود و خوشبختانه تولید خوبی وجود دارد این محصول می تواند به عنوان میوه خشک صادراتی بهترین گزینه برای بازارهای هدف مختلف باشد.

میوه خشک حلقه ای خرمالو به صورت محصول باپوست و بدون پوست امکان صادرات بسیار خوبی را دارد و باید به دنبال بازارهای صادراتی باشیم که امکان پخش مستقیم این محصول را داشته باشیم محصول میوه خشک خرمالو بدون پوست، مزه و قیمت مناسب را در مرکز پخش آرین برای صادرات دارد.

میوه خشک به عنوان حوزه ای جدید باید در برنامه ارزآوری صادرات قرار گیرد و خوشبختانه میوه خشک حلقه ای تولید ایران بهترین صادرات مستقیم را می تواند در بازارهای همسایگی ما و بازاهای اروپایی داشته باشد و با کسب گواهی و استانداردهای لازم می توانیم گزینه های بسیار عالی برای بازار جهانی داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 8 =