مرکز پخش میوه خشک مخلوط اسلایس

مرکز پخش میوه خشک اسلایس به صورت مخلوط در وزن های مختلف و با گواهی بهداشت در داخل کشور در حال ارائه به بازار تقاضا می باشد و در حوزه های صادراتی شاهد گام های کوچکی به سوی ارائه محصولات بسته بندی هستیم.

مرکز پخش میوه خشک به صورت میوه خشک مخلوط اسلایس علاوه بر ارائه محصولات فله به سوی بسته بندی نیز قدم برداشته اند و این مراکز پخش توانسته اند مقوله بسته بندی و ارائه میوه خشک بسته بندی را وارد مرحله بسیار امیدوارکننده ای نمایند.

مرکز پخش میوه خشک بسته بندی با ارائه محصولات در بسته بندی شکیل و استفاده از میوه های خوش آب و رنگ به صورت خشک شده علاوه بر ارائه محصولات سالم و مطابق با ذائقه های بازارهای مختلف به دنبال یک جایگزین عالی و سالم برای تنقلات ناسالم در سبد خانواده های می باشد.

مرکز پخش میوه خشک اسلایس صادراتی

با توجه به رونق و استقبال مشتریان صادراتی از میوه خشک اسلایس ایرانی شاهد ارائه انواع مختلف از میوه خشک فله در مرکز پخش میوه خشک ایرانی هستیم و در سال جدید نیز رونق در میوه خشک بسته بندی و استقبال از نمونه های بسته بندی را شاهد بوده ایم.

باید با ارائه اینترنتی میوه خشک و تبلیغات و بازاریابی توسط مرکز پخش میوه خشک اینترنتی، سعی در رونق بیشتر در صادرات میوه خشک ایرانی داشته باشیم و اینترنت می تواند تاثیرات مثبت بسیار خوبی را برای معرفی بهتر حوزه های خشکبار ایجاد نماید و مقوله بسته بندی نیز باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

کشورهای مختلفی مانند کشورهای اروپایی، عربی و … در سرتاسر جهان هستند که ما می توانیم به عنوان تولیدکننده و مرکز پخش میوه خشک ایرانی، بهترین بازارهای جهانی را در آنها داشته باشیم و باید روی کیفیت محصولات و استانداردهای لازم برای هر بازار صادراتی بیشتر از گذشته برنامه ریزی داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =