مرکز پخش میوه خشک مکعبی آناناس وارداتی

میوه خشک مکعبی آناناس یکی از پرفروش ترین محصولات وارداتی است که در مرکز پخش اینترنتی نیز عرضه می گردد امری که بدون شک بر افزایش مشتریان تأثیر خواهد داشت.

آناناس به عنوان یکی از میوه های وارداتی به ایران محسوب می شود که انواع فرآورده های آن نظیر آبمیوه و کمپوت دارای استفاده فراوانی است.

اما جالب است بدانید که همان طور که بسیاری از میوه های تازه با استفاده از دستگاه های خشک کن قابلیت خشک شدن با کیفیت مناسب را دارند، در مورد آناناس نیز همین طور است.

میوه خشک آناناس اسلایس در ایران به دو شکل آناناس طبیعی خشک و کمپوتی خشک عرضه می گردد.

اما رقم وارداتی میوه خشک آناناس نیز وجود دارد.

فروش اینترنتی میوه خشک مکعبی آناناس

نه تنها آناناس بلکه بسیاری از میوه های استوایی دیگر نظیر انبه، طالبی و پوملو نیز جزء محصولات وارداتی محسوب می شوند.

اما میوه خشک مکعبی آناناس همان طور که از اسمش پیداست و به شکل حبه ای تولید می شود، مورد استقبال زیادی می باشد.

در واقع میوه خشک مکعبی آناناس که در رنگ های زرد، قرمز، نارنجی و سبز تولید شده و به آناناس رنگی معروف است، یکی از پرفروش ترین میوه خشک های وارداتی محسوب می شود.

بنابراین در کنار اقلام پرفروش دیگری چون زنجبیل خشک، میوه خشک مکعبی آناناس یک پیشنهاد ویژه خواهد بود.

نوع بسته بندی این محصول، عمدتاً به صورت کارتن های 20 کیلویی است که خود متشکل از چهار بسته ی 5 کیلویی از میوه خشک مکعبی آناناس، درون پلاستیک می باشد.

عمده ی مراکز پخش میوه خشک، این رقم از میوه های خشک را در سبد محصولات خود دارند و گاه با ترکیب این چهار رنگ زیبا با دیگر میوه خشک های وارداتی و استوایی و یا خشکبار ایرانی، یک مخلوط میوه خشک جذاب تشکیل می دهند.

فروش میوه خشک مکعبی آناناس در یک مرکز پخش اینترنتی، طبیعتاً دامنه ی نیاز تعداد بیشتری از مشتریان را پاسخگو بوده و در نهایت موجب افزایش تعداد مشتریان خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =