مزایای صادرات زعفران ممتاز بسته بندی سرگل

زعفران ممتاز بسته بندی سرگل می تواند صادرات موفقی را به بازار جهانی داشته باشد و یکی از مزایای این صادرات ارزآوری بیشتر در این حوزه می باشد که تولیدکننده حجم اصلی از آن می باشیم.

زعفران ما سالهاست که در کشورهای دیگر با بسته بندی های جدید وارد بازار جهانی زعفران می گردد و ما با تولید انواع نمونه سرگل و نگین با کیفیت ممتاز، هنوز نتوانسته ایم به صورت مستقیم صادرکننده اصلی زعفران ممتاز بسته بندی با برند کشورمان به بازار جهانی این محصول باشیم.

در صادرات زعفران ممتاز بسته بندی، رقبای قدرتمندی داریم که از مزایای صادرات این محصول بهره مند می شوند و سود اصلی به جیب کشورهای دارای صنعت بسته بندی می رود و البته ما به شدت در صادرات محصول بسته بندی با مشکل روبرو هستیم که ما را مجبور به فله فروشی نموده و دست و پای ما را می بندد.

زعفران ممتاز بسته بندی سرگل

با ارائه زعفران ممتاز بسته بندی به صورت سرگل و نگین به بازار جهانی و جلب بازارهای هدف مختلف در این حوزه می توانیم بیش از همه ارزآوری در این محصول را داشته باشیم که متأسفانه تاکنون به شدت در این حوزه صعیف عمل نموده ایم و از پتانسیل خوب تولیدی در این حوزه بهره کافی را نبرده ایم.

ما از مزایای بیشترین حجم تولید در کشور که می توانست ما را صادرکننده اصلی در این حوزه نماید بهره مند شد و اگر شناختی از ما هست به عنوان تولیدکننده می باشد و باید بتوانیم با جذب بازارهای بهتر، بازاریابی به روز، بسته بندی و … روی قیمت گذاری این محصول که دست رقبا می باشد تأثیر داشته باشیم.

با وجود حجم بالای تولید در قیمت گذاری زعفران ممتاز بسته بندی و فله ما حرف اول را نمی زنیم و محصول استراتژیکی ما که به حق طلای سرخ می باشد، کمترین سود را نصیب ما و کشاورزان ما که زحمت کشان اصلی این حوزه می باشند می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هشت =