بازار مطلوب زعفران

بازار مطلوب زعفران بسته بندی مثقالی برای مشاغل خانگی

بازار مطلوب زعفران بسته بندی مثقالی و گرمی در چند ماه اخیر و با توجه به فروش و عرضه کالا در فضاهای مجازی جز مشاغل خانگی مناسب می باشد.

با توجه به خرید و فروش انواع کالا در فضاهای مختلف مجازی از کانال های تلگرامی، پیج های اینستاگرامی، سایت ها و … این امکان میسر شده است که مشاغل خانگی از رونق بسیار بالایی بهره مند شده و بسیاری از خانواده ها بخصوص زنان خانه دار و در موارد بسیاری زنان خانه دار تحصیل کرده به فروش محصولات به صورت اینترنتی روی آورده و در موارد بسیاری وقتی از یک مدیریت درست بهره مند باشند بسیار موفق عمل نموده اند.

در حال حاضر با توجه به اینکه بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند که خرید خودرا به صورت اینترنتی انجام دهند و محصول سفارشی را در منزل خود دریافت نمایند از این رو شغل های خانگی و فروش های اینترنتی و آنلاین از رونق بسیار بالایی برخوردار شده است و بسیاری از زنان تحصیل کرده در منزل توانسته اند یک شغل مطلوبی را با فروش اجناس خاص برای خود داشته باشند.

شرایط جامعه نیز به طرفی پیش رفته است که مراجعه به پیج های اینستاگرامی و سایت ها بالا رفته است و بسیاری از مشتریان به صورت اینترنتی اقلام مورد نیاز خودرا سفارش می دهند و این درخواست ها در مورد محصولات حوزه خشکبار نیز بالا رفته است و خرید از پیج های معتبر و سایت هایی که پیشنهاد گوگل هستند بسیار بالا رفته است.

بازار مطلوب زعفران
نمونه زعفران و زرشک ارائه شده بازرگانی آرین برای مشاغل خانگی

بازار مطلوب زعفران بسته بندی مثقالی

در محصولات غذایی خانگی و خوراکی و انواع خشکبارها شاهد رونق مطلوبی در فروش خانگی هستیم و امکان عرضه محصولات به صورت مستقیم به شهرهای مختلف میسر شده است و یک بازار مطلوب زعفران بسته بندی را شاهد هستیم که مشتریان بسیار بالایی را در شهرهای مختلف و از قشرهای مختلف دارا می باشد.

عرضه مستقیم زعفران بسته بندی مثقالی از خود منطقه تولید با بهترین قیمت، این امکان را برای مشاغل خانگی میسر نموده است که بتوانند به صورت مطلوب یک پخش محدود را به صورت کاملا مطلوب تجربه نمایند و بسیاری از مشتریان ما با انتخاب محصول زعفران توانسته اند به موفقیت های بزرگی در پخش خانگی این محصول دست یابند.

با توجه به اینکه انواع زعفران به شدت در سبد غذایی خانواده ها قرار دارد و یک چاشنی پرطرفدار هست از این رو ما با تکیه بر تجربه ی کافی در این حوزه به مشتریان پیشنهاد می نماییم که برای یک کار موفق خانگی می توانند فروش زعفران بسته بندی مثقالی را تجربه نمایند و این امکان برایشان میسر هست که یک محصول خاص و مشتری پسند را داشته باشند.

محصول عرضه شده به صورت مستقیم از خود مجموعه یا از کشاورزان منطقه با بهترین کیفیت و قیمت می باشد و با بسته بندی های شکیل آذین و الماس، پاکتی و … با وزن های نیم مثقالی و یک مثقالی و به درخواست مشتریان در بسته بندی های گرمی آماده ارائه به شهرهای مختلف می باشد و ارائه محصول زعفران مثفالی با یک قیمت مطلوب باعث رونق در کسب و کار مشتریان و ارائه یک محصول خاص و مشتری پسند شده است.

انتخاب محصول زعفران و بازار مطلوب زعفران بسته بندی مثقالی می تواند یک پخش عالی را برای فروشگاه های اینترنتی و شغل های خانگی ایجاد نماید.

بازار مطلوب زعفران فروش خانگی

بازار مطلوب زعفران در فروش خانگی مبتنی بر منطقه ای هست که شما قصد فروش محصول خودرا دارید و به گستره مشتریانتان تا بتوانید یک انتخاب مطلوب را از نظر خود زعفران و بسته بندی مطلوب داشته باشید.

ما در شهرهای مختلف تجربه متفاوتی را داشتیم و برخی از مشتریانمان بودند که به دنبال بهترین کیفیت از زعفران در بسته بندی های شکیل بودند برخی از آنها به دنبال زعفران ارزان قیمت در بسته بندی های ساده و بسته بندی پاکتی بودند و برخی از موارد نیز با مشتریانی روبرو بودیم که کیفیت های مختلف را دریافت می نمودند.

به عنوان مثال به بررسی سفارش زعفران بسته بندی در گیلان می پردازیم.

در گیلان، مشتری کیفیت زعفران انتخابی را به صورت نگین معمولی و نگین پرسی انتخاب نمود و زعفران را در دو بسته بندی مختلف آزین و الماس قرار دادیم و برای انتخاب وزن مطلوب هم نمونه یک مثقالی و هم نمونه نیم مثقالی ارائه شد و مشتری بعد از مدتی سفارش زعفران یک مثقالی خودرا با کیفیت نگین معمولی افزایش داد و تجربه خوبی را در فروش این محصول در منطقه گیلان داشت.

در اصفهان مشتریان به دنبال قیمت بهتر در زعفران بودند و از این رو استفاده از بسته بندی های زعفران در ظرف های الماس و آزین را با بسته بندی زعفران به صورت پاکتی تغییر دادیم و با استقبال خوبی در مشتریان به صورت فروش خانگی و محلی روبرو بودیم و از این رو با ارائه یک زعفران نگین معمولی خوش قیمت با طعم، عطر و بوی مطلوب به رضایتمندی در مشتریان دست یافتیم.

در مناطق مختلف تهران با گستره مختلفی از مشتریان روبرو بودیم و از این رو کیفیت های مختلف و نمونه های مختلفی از بسته بندی را برای مشتریانمان امتحان کردیم، زعفران بسته بندی شده در ظرف های آزین، الماس، پاکتی، گرد، مکعبی و … با کیفیت مختلف برای مناطق مختلف در تهران به موفقیت و رضایت در مشتریانمان منجر شد و خوشبختانه یک بازار پخش عالی به دست آمد.

تمام این بررسی ها توسط خریداران با تکیه بر مشاوره مجموعه آرین انجام شد و مشتریان با تکیه بر آگاهی اعضای مجموعه انتخاب محصول مطلوب را به عهده مجموعه گذاشتند و بعد از انجام خرید اول و دوم و بررسی بازاری که در اختیار داشتند توانستند به آشنایی و آگاهی درستی نسبت به مشتریان خود برسند و در خریدهای بعدی با اطمینان بیشتری تعداد، نوع زعفران، بسته بندی و … را انتخاب می نمودند.

در خریدی که با تکیه بر آگاهی و آشنایی به محصول و با یک بازاریابی درست صورت گیرد این امکان میسر هست که شما بتوانید با اطمینان بیشتری یک بازار مطلوب را تجربه نمائید.

در مواردی نیز که مشتری شناخت درستی از بازار فروش خود نداشت و اطلاع کافی نسبت به حوزه زعفران نداشت و فقط به دنبال یک محصول موفق برای فروش خانگی می گشت و جهت مشاوره تماس گرفته بود، مجموعه محصول زعفران را با توجه به موفقیت بالای مشتریان در فروش پیشنهاد نموده و با تنوع محصولی در این حوزه و با میزان سفارش پایین سعی نمودند که مشتری را وارد بازار کار نمایند.

خوشبختانه با انتخاب درست محصول، بسته بندی مطلوب در کنار قیمت مناسب، مشتریان تازه کار نیز توانستند با مشاوره مجموعه، بعد از مدتی یک کار خانگی موفق را تجربه نمایند و با توجه به اینکه تجربه کافی برای فروش نداشتند ذکر می کردند که با توجه به اینکه زعفران یک محصولی هست که به شدت در خانواده ها از آن استقبال می شود به راحتی توانسته اند بازار فروش خوبی را داشته باشند.

از طرفی یک مسأله ای که در مورد محصول زعفران باید به آن توجه داشته باشید و بسیار اهمیت دارد این است که در این محصول تنوع خوبی را شاهد هستیم و این تنوع به صورتی هست که امکان ارائه قیمت های مختلف وجود دارد.

محصول را می توانید از ارزان تر تا گران تر داشته باشید و کیفیت مختلف می باشد و از این رو شما می توانید با تنوع خوبی در قیمت و کیفیت این محصول را برای شروع یک کار خانگی موفق داشته باشید.

علاوه بر محصولاتی مانند زعفران وقتی شما توانستید به یک بازار مطلوب در منطقه خود دست یابید و مشتریان ثابت خودرا داشته باشید آنوقت می توانید کم کم محصولات دیگر را اضافه نمائید.

محصولاتی که ما با توجه به تجربه سالها حضور در بازار خرید و فروش خشکبار می توانیم به شما پیشنهاد نمائیم و می توانیم بگوئیم که بازار خوبی را مشتریان ما داشته اند عبارتند از هل، دارچین، زرشک، انواع آلوهاو … می باشد و در صورتی که شما مشتریان خاص را دارید می توانید به سراغ انواع خشکبارهای ایرانی و وارداتی نیز بروید و در مشاغل خانگی و فروش های اینترنتی ما با گستره ای از مشتریان روبرو بودیم که کم کم بقیه محصولات حوزه خشکبار را اضافه نموده بودند.

به عنوان مثال مشتریان ما در فروش اینترنتی به سراغ محصولات خاصی مانند گوجی بری، کرنبری، بلوبری، مخلوط های لوکس حبه ای و میوه خشک اسلایس ایرانی و … رفتند و در بسته بندی هایی که خودشان آماده نموده بودند این محصولات را به صورت کارتنی و عمده خرید نموده و سپس در بسته بندی خاص خود قرار می دادند.

در موارد بسیاری این فروشگاه های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی که توانسته بودند اعتماد و رضایت مشتریان خودرا جلب نمایند به موفقیت در فروش نیز دست یافته بودند البته توانسته بودند ترکیب هایی را انتخاب نمایند و روی محصولاتی تمرکز نمایند که مطمئن بودند بازار فروش خوبی را خواهند داشت و توانسته بودند با تبلیغات خوبی به یک بازار موفق و مطلوب دست یابند.

در صورتی که شما به دنبال انتخاب محصول مناسب برای فروش در شهر و منطقه خود هستید می توانید با مجموعه فروش ما تماس حاصل نمائید و با انتخاب گزینه های مطلوب برای فروش، یک تجربه مطلوب و موفق را در کنار مجموعه ما تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =