صادرات مغز پسته اعلا احمد آقایی – فندقی – اکبری

صادرات مغز پسته اعلا در نمونه های مختلف احمد آقایی – فندقی و اکبری به کشور های مختلفی انجام می شود و بازرگانی های مختلف متولی انجام این کار هستند.

همه ما می دانیم که ایران یکی از بزرگ ترین صادرکننده های مغز پسته اعلا به اقصی نقاط دنیاست و در بین کشور های خریدار این محصول می توان به نمونه های مختلفی اشاره نمود.

بیایید تا با هم به بررسی بازار فروش هر یک از مغز پسته های نام برده در عنوان این مطلب بپردازیم….

مغز پسته احمد آقایی:

اگر مشتری دارید که به دنبال یک مغز پسته خوش طعم و خوش رویت است، قطعا می توانید این مغز پسته را به آنان پیشنهاد دهید، به عنوان مثال هندی ها را می توان به عنوان مشتری خوب مغز پسته احمد آقایی ایران دانست.

مغز پسته فندقی:

این مغز پسته یکی از بهترین انواع مغز میان رده در ایران بوده و به دلیل ارزان تر بودن، پسته دهن بست فندقی به نسبت بقیه ارقام پسته می توان توقع داشت که این مغز پسته به نسبت بقیه ارقام دارای قیمت مناسب تری باشد.

مغز پسته اکبری:

مغز پسته اکبری را می توان به عنوان یک مغز بسیار خوب و لوکس در بازار دانست، اساسا به دلیل گران بودن پسته اکبری خندان کسی مغز این نوع پسته را در بازار ارائه نمی کند و معمولا شاهد فروش مغز پسته اکبری دهن بست در بازار کشورمان هستیم.

اگر مشتری دارید که محصول لوکس خریداری می کنید و به دنبال مغز پسته کشیده و خوش فرم است، قطعا این نمونه محصول را از دست ندهید.

مرکز پخش مغز پسته اعلا

شاید ذهن شما درگیر این باشد که مغز پسته مورد نیاز خود را از کجا تهیه کنم؟

بازرگانی خشکبار آرین این مشکل را برای مشتریان خود حل کرده و آنان می توانند نیاز خود را از محل بازرگانی ما تامین کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + نوزده =