فروش مغز پسته جنگلی سبز صادراتی

مغز پسته جنگلی را می توان به عنوان یک محصول خاص و درجه یک جهت فروش در بازار صادراتی که به دنبال محصولات سبز هستند معرفی نمود.

همان طور که می دانید ما در کشورمان انواع مختلفی از مغز پسته را تولید می کنیم و هر یک از انواع مغز پسته تولید شده برای امور خاصی کاربرد دارند، مغز پسته جنگلی نیز به عنوان یکی از پر مصرف ترین انواع محصولات تولیدی در ایران است که بهتر است اندکی در مورد خصوصیات خاص این محصول با هم صحبت کنیم.

مغز پسته جنگلی در شمال شرق ایران تولید شده و مابقی نیاز کشورمان از افغانستان به ایران وارد می شود، با توجه به خشک سالی های اخیر تولید این محصول در کشورمان کم شده، اما با این حال حجم قابل توجهی از مغز پسته جنگلی در دنیا از ایران تامین می شود.

از مهم ترین مشخصات این محصول می توان به:

رنگ سبز مغز پسته: این محصول به دلیل این که معمولا به صورت کال چیده می شود و از سویی دیگر ذات محصول به شکلی است که کاملا سبز است، در نتیجه رنگ داخلی این مغز پسته به شدت سبز بوده و برای صادرات گزینه ایده آلی می باشد.

طعم عالی: مغز پسته جنگلی ضمن دارا بودن مغز کاملا سبز دارای طعم بسیار خوبی است، اگر شما مغز پسته کال را چشیده باشید، می توان گفت که این مغز پسته مزه تیز تر و خوشمزه تری را به نسبت مغز پسته کال دارد.

انحصاری بودن: مغز پسته جنگلی تنها در ایران تولید می شود و دیگر کشور های تولید کننده همانند افغانستان و ترکمنستان نتوانسته اند آن گونه که باید و شاید روی آن مانور دهند.

مغز پسته جنگلی آرین

بازرگانی آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه فروش انواع مغز پسته آماده است تا بهترین انواع مغز پسته صادراتی را برای فروش عمده به شما عزیزان ارائه کند.

محصولات آرین بالاترین کیفیت را بین رقبا داراست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 5 =