مغز پسته دستشکن ویژه صادرات به لبنان

مغز پسته دستشکن یکی از گران ترین فرآورده های پسته است که می توان برای تجربه یک صادرات ویژه به کشور های عربی همانند لبنان و امارات استفاده نمود.

ما از لبنان به عنوان یک خریدار عمده مغز پسته دستشکن نام بردیم.

اما آیا در واقع این چنین است؟

بله؛ کشور لبنان به عنوان یکی از خریدار های اصلی مغز پسته و پسته درجه یک ایرانی بوده و بسیاری از محصولات درجه یک کشورمان برای فروش در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

از نکات جالب در مورد صادرات مغز پسته به لبنان این است که اگر شما محصولات ضعیف را به این کشور بفرستید، قطعا ضمن از دست دادن مشتری، هیچ فروشی را نخواهید داشت و ضرر بزرگی را متحمل خواهی شد.

ما برای شناخت بهترین مغز پسته صادراتی ویژه صادرات به لبنان ضرر بزرگی را دادیم تا متوجه شویم در واقع مشتریان این کشور دنبال چه محصولاتی هستند.

ما به جای ارسال مغز پسته دستشکن به کشور لبنان از مغز پسته های معمولی استفاده کردیم و پس از رسیدن کالا به دست مشتری و مقایسه وی باعث شد تا مشتری اعتماد خود را نسبت به محصولات ما از دست داده و ما دیگر نتوانیم با وی کار کنیم.

به همین جهت اگر می خواهید در بازار لبنان کار کنید، حتما از پسته های درجه یک و مغز پسته های اعلا بهره ببرید.

انواع مغز پسته دستشکن بازار ایران

مغز پسته های موجود در بازار ایران بسیار متفاوت است و به همین جهت شما حق انتخاب بسیار زیادی را برای خرید بهترین مغز پسته دارید.

در حالت اول شما می توانید با مغز نمودن پسته خندان و تولید مغز پسته کار خود را با مشتریان به پیش برده و قطعا در این روش قیمت های شما بسیار بالا تمام خواهد شد.

اما در حالت دوم که پیشنهاد ما نیز هست، می توانید از مغز پسته دهن بست که با دست مغز شده باشد استفاده کنید.

در این حالت ضمن تعدیل قیمت های شما، احتمال ریسک آفلاتوکسین نیز کاهش می یابد.

برای مطالعه مقالات بیشتر در ارتباط با

انواع پسته ایران

صادرات پسته ایران

و… با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =