مغز پسته فندقی بهترین گزینه ویژه بازار اروپا

مغز پسته فندقی سبز یکی از بهترین گزینه ها برای فروش در بازار اروپا بوده و مشتریان زیادی را در این قاره داراست، اما حتما می بایست در تست آفلاتوکسین موفق عمل نماید.

بخشی از نیاز بازار اروپا به مغز پسته از سوی ایران و بقیه نیاز آن ها از کشور های امریکا و ترکیه تامین می شود.

صادرات مغز پسته به اروپا در کیفیت های مختلفی صورت می گیرد و هر یک از مشتریان به تناسب نیاز خود اقدام به خرید هر یک از این مغز پسته ها می کنند.

انواع مغز پسته صادراتی به اروپا را می توان به صورت خلاصه به ترتیب زیر بیان نمود:

در مقالات قبلی در مورد برخی از موارد بالا صحبت کردیم، اما مغز پسته فندقی دهن بست یکی از جذاب ترین محصولات برای صادرات به اروپاست.

صادرات مغز پسته فندقی به اروپا

چرا این محصول بهترین گزینه برای صادرات به بازار اروپاست؟

اگر در بازار کشور های اروپایی فعالیت کرده باشید، قطعا متوجه شده اید که مشتریان حاضر در بازار این کشور ها به دنبال خرید مغز پسته با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند.

چنین چیزی ممکن است!؟

بله؛ مغز پسته دهن بست فندقی یکی از بهترین گزینه برای صادرات به اروپاست.

به دلیل ارزان بودن قیمت پسته فندقی دهن بست و از سویی سبز بودن مغز این محصول، تولید مغز از آن با قیمت ارزانی صورت گرفته و قاعدتا قیمت مناسبی خواهد داشت.

جالب است بدانید که پسته دهن بست به واسطه این که پوست صدفی پسته مانع رسیدن قارچ به آن می شود، هیچ گونه آلودگی را به آفلاتوکسین نداشته و محصولی ایمن و با ریسک پایین برای صادرات است.

شما می توانید برای بالا بردن ضریب امنیت صادرات خود، مغز پسته را در کارتن های ده کیلویی بسته بندی نموده و برای صادرات به مشتریان عرضه کنید تا از بابت آلوده شدن بار هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =