مغز پسته مشهد

فروش مغز پسته مشهد ارقام جنگلی – هراتی

مغز پسته مشهد شامل ارقام مختلفی از جمله هراتی یا جنگلی بوده که در کنار دیگر محصولات این شهر همانند توت خشک، زعفران و…. به فروش می رسد.

مشهد به عنوان تنها عرضه کننده مغز پسته جنگلی در کشور بوده و می توان این ادعا را داشت که این مغز پسته خوش طعم ترین مغز موجود در تمام بازار است.

شاید برای شما جالب باشد که چرا بازرگانی آرین تا این حد روی مغز پسته هراتی مانور می دهد؟

مجموعه آرین به عنوان یکی از مجموعه های کیفیت محور در زمینه ارائه خشکبار بوده و همیشه در تلاش بوده تا بهترین محصولات را بر اساس استاندارد های روز دنیا به مشتریان خود ارائه کند، در نتیجه مغز پسته هراتی مشهد در لیست محصولات با کیفیت ما قرار گرفته است.

مشخصات اصلی مغز پسته مشهد

طعم عالی!

اولین مشخصه یک مغز پسته خوب طعم آن می باشد که این محصول تولیدی در شهر مشهد به واسطه آن که در جنگل های پهناور شما شرق تولید می شود، طعم بسیار خوبی دارد.

سبز بودن!

مغز مذکور معمولا به صورت کال چیده می شود و همان طور که می دانید مغز پسته کال به خودی خود به نسبت مغز پسته های معمولی سبز تر بوده و این مساله تاییدی دیگر از بالا بودن کیفیت این محصول است.

عطر خوب !!

شاید بپرسید که مگر مغز پسته عطر دارد؟

بله، شما اگر با یگ قناد صحبت کنید قطعا برای شما توضح خواهد داد که منظور از عطر پسته چست، مغز پسته هراتی دارای عطر بسیار خوبی بوده که باعث کشش مشتریان به سمت هر محصولی که شما تولید کنید می گردد.

در دسترس بودن!!

شما می توانید در صورتی که سفارشی در ارتباط این محصول داشته باشید را در اختیار بازرگانی خشکبار آرین قرار داده تا ما در کمترین زمان ممکن کار ارسال کالا را برای شما انجام دهیم.

همان طور که گفته شد، بازرگانی آرین در زمینه تامین انواع زعفران صادراتی، مویز، توت خشک و… فعال بوده و آماده ارائه خدمات در این حوزه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + نه =