مغز پسته وحشی

قیمت روز مغز پسته وحشی سرخس

مغز پسته وحشی سرخس را می توان به عنوان یکی از بهترین انواع محصولات جهت صادرات دانست، به همین جهت قیمت روز آن برای تاجران این حوزه مهم است.

در ابتدا لازم است تا توضیحاتی را در مورد مغز پسته وحشی سرخس به شما ارائه کنیم تا در صورتی که هر گونه ابهامی در مورد این محصول وجود دارد، برای شما رفع شود.

مساله اول این است که اساسا این محصول برای چه کاری مناسب است؟

مغز پسته سرخس همانند بقیه محصولاتی که در زمینه پسته تولید می شود، برای اموری هم چون موارد آجیلی، تولید شیرینی جات و … کاربرد دارد و از نظر طعم و بو همانند مغز پسته کال است.

مغز پسته سرخس به دلیل دارا بودن طعم بسیار خوب و تند تر به نسبت مغز پسته های معمولی توانسته است در نزد قنادان و تولیدکنندگان شیرینی توجهات را به خود جلب کند.

قیمت روز مغز پسته را چه کسانی تعیین می کنند؟

قیمت این محصول اساسا توسط کسانی تعیین می شود که بیشترین حجم خرید و فروش این محصول را دارند، این افراد اساسا در مشهد بوده و توان تامین تیراژ بالایی از این محصول را دارا هستند.

صادرات مغز پسته وحشی

بسیاری از مشتریان ما این سوال را از ما دارند که آیا مغز پسته وحشی قابلیت صادرات دارد؟

باید این را به شما بگوییم که این مغز پسته در بازار داخلی خیلی کم استفاده شده و بسیاری از تجار آن را به عنوان یک کالای صادراتی درجه یک می شناسند.

این مغز پسته به دلیل این که از پسته دهن بست حاصل می شود، کاملا عاری از هر گونه آفلاتوکسین و حتی دیگر سموم رایج پسته بوده و کیفیت ایده آلی دارد.

از سویی دیگر همان طور که گفته شد، مغز پسته وحشی سرخس دارای طعم و عطر متفاوتی به نسبت دیگر ارقام صادراتی بوده و به همین جهت می توان در بازار صادراتی پسته و در بین انواع پسته صادراتی حساب ویژه ای روی آن باز کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 7 =