قیمت فروش مغز پسته گندمی درجه یک سبز

با توجه به افزایش قیمت پسته در بازار مغز این محصول نیز گران شده است، به همین دلیل فروش محصولاتی همانند مغز پسته گندمی درجه یک سبز رونق خوبی گرفته است.

این روز ها اگر در بازار پسته کشور برای خرید مراجعه کنید، قطعا شاهد قیمت هایی خواهید بود که تعجب شما را بر می انگیزد.

وقتی که سالیان گذشته می شد با هزینه در حدود 60 تا 70 هزار تومان مغز پسته ای با کیفیت بسیار خوب را خریداری کرد، اکنون هنگامی که صحبت از قیمت های بالای 200 هزار تومان می شود، ناچار هستیم تا مغز پسته های ارزان قیمت تر را به مشتریان پیشنهاد بدهیم.

مغز پسته گندمی یکی از پیشنهاد های بسیار خوب برای کسانی است که می خواهند یک مغز پسته سبز با قیمت خوب را خریداری کنند، آنان می توانند با تهیه مغز پسته گندمی و پودر کردن این محصول به هر آن چه که می خواهند دست پیدا کنند، اما در این بین سوالاتی در مورد این مغز پسته مطرح است….

بررسی مغز پسته گندمی درجه یک

اولین و مهم ترین سوالاتی که در مورد مغز پسته گندمی مطرح می شود این است که:

آیا مغز پسته گندمی را می توان به عنوان یک محصول ایده آل برای صادرات دانست؟

قطعا خیر!

این محصول هر چه که کیفیت خوبی داشته باشد، باز هم در رده کالای ارزان قیمت قرار گرفته و نه به لحاظ ظاهری و نه به لحاظ کیفی در حد صادرات نیست.

اگر محصولی همانند گز از این کالا تولید شود چطور؟

توصیه می کنیم که حتما قبل از صادرات این دست محصولات حتما تست های لازم را از کالای مذکور بگیرید، چرا که در بسیاری از موارد آلودگی به آفلاتوکسین دیده شده است.

قیمت این محصول چند است؟

به دلیل نوسانات بازار نمی توانیم قیمت دقیقی برای محصول مربوطه ارائه کنیم، اما شما می توانید با بخش فروش در ارتباط بوده و نرخ کالای مورد نظر را دریافت کنید.

در نهایت باید خدمت دوستان گرامی عرض کنیم که بسیار از تولیدکنندگان به ناچار مجبور هستند برای بقای کار خود از مغز پسته گندمی درجه یک اما ارزان استفاده کنند و توسط برخی مصرف کنندگان سرزنش نیز می شوند، اما این را بدانید که کسانی که از مغز ارزان قیمت استفاده کرده و با جرات این مساله را به مشتریان می گویند، بسیار بهتر از کسانی هستند که از پودر های رنگ شده بقالی یا …. به جای مغز پسته استفاده کرده و ادعای استفاده از پسته کال در محصول خود را دارند….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + پانزده =