میوه خشک آفتابی

قیمت روز خریدار انواع میوه خشک آفتابی برگه شده زردآلو – هلو

میوه خشک آفتابی برگه شده انواع زردآلو – هلو با بازار مطلوب خریدار آن با قیمت روز مطلوب برای صادرات مناسب در این حوزه آماده سازی می گردد.

در تولید انواع میوه خشک آفتابی انواع محصولات به صورت سنتی و یا در کارگاه های کوچک با متد جدید تولید و وارد بازار تقاضا می شوند که در این میان برگه هلو و زرآلو هنوز به روش سنتی تولید می گردند.

برگه های زردآلو آفتابی به صورت قدیمی و با پهن شدن خشک و آماده سازی می شوند و با توجه به اینکه افزودنی به آن اضافه نمی شود به برگه زردآلو آفتابی مشهور می باشند و این برگه ها با تیزاب نیز آماده سازی می شوند که در کنار برگه هلو از بازار مناسبی بهره مند می باشد.

قیمت روز مختلفی با توجه به کیفیت محصول داریم و خریدار کیفیت های مختلف با توجه به حجم بالای تقاضا در این حوزه هستیم و امکان ارائه به بازارهای همسایه را میسر نموده و با تناژ بالا هم امکان خرید و هم تأمین را در حوزه انواع میوه خشک داریم.

محصولات خاصی مانند برگه هلوی گوشتی و زردآلوی گوشتی خوش رنگ و باکیفیت از مشتریان خوبی در داخل بهره مند بوده و کیفیت ما با درجه بندی های مختلف وارد بازار داخل می گردد.

میوه خشک آفتابی زردآلو

زردآلوی تازه به صورت میوه خشک آفتابی و تیزابی وارد بازار می گردد و این محصولات به صورت فله ای امکان خرید و فروش دارد و می توانیم بهترین کیفیت و قیمت روز را به خریداران این محصولات برگه شده ارائه نمائیم.

در کشورهایی که در همسایگی ما قرار دارند امکان یک بازار صادراتی مناسب را داریم و هم به صورت یک محصول تیزابی و هم آفتابی در قیمت های ارزان می توانیم یک صادرات و ارزآوری مطلوب را در میوه خشک های سنتی آفتابی به این کشورها داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 20 =