میوه خشک آلو استنلی

قیمت میوه خشک آلو استنلی بی هسته سورت شده طرقبه

میوه خشک آلو استنلی بی هسته سورت شده طرقبه با قیمت بی واسطه این محصول با رطوبت مطلوب آماده ارائه به مشتریان در سرتاسر ایران می باشد.

در بین انواع میوه خشک آلو که از تنوع محصولی مناسبی بهره مند می باشد امسال با سورت میوه خشک آلو استنلی بی هسته طرقبه شاهد استقبال مناسبی در بین مشتریان در شهرهای مختلف ایران بودیم.

طعم و مزه این آلو بسیار مناسب ذائقه های مختلف در شهرهای مختلف ایران می باشد و با توجه به بی هسته بودن این محصول بسیار خوش خوراک بوده و ما امکان ارائه این محصول با درجه بندی های مختلف محصولی را داریم و برای مشتریانی که به دنبال محصول درجه یک می باشند ما محصول بی هسته سورت شده طرقبه را پیشنهاد می نمائیم.

در تنوع خوب میوه خشک آلو ما امکان ارائه محصولات درسته و محصولات اسلایس را در این این حوزه از میوه خشک داریم و در شهرهای مختلف امکان ارائه بیشترین تنوع محصولی را به وجود آورده ایم.

انواع آلو شوقانی، آلوبخارا، آلو حاج حسنی، آلو شابلون، آلو کالیفرنیا اسلایس نازک و گوشتی و … همه از تنوع های مختلف موجود در حوزه میوه خشک آلو می باشد.

میوه خشک آلو استنلی بی هسته

محصول میوه خشک آلو استنلی بی هسته طرقبه با سورت مناسب و رطوبت مطلوب، مستقیم از انبار طرقبه با قیمت بی واسطه به سرتاسر ایران ارسال می شود.

تنوع آلو در ایران به گونه ای هست که بتوانیم در شهرهای مختلف متناسب با ذائقه مشتریانمان، بهترین گزینه های محصولی را ارائه نمائیم و سعی نموده ایم با ایجاد این تنوع محصولی و ارائه قیمت بی واسطه به رضایت بیشتر در مشتریانمان دست یابیم.

با توجه به نوسانات بسیار و قیمت بالا در حوزه خشکبار و میوه خشک ایرانی می توانید در مجموعه آرین محصولات بی واسطه را به صورت مستقیم داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =