میوه خشک آلو اسلایس

صادرات میوه خشک آلو اسلایس شابلون درجه یک

میوه خشک آلو اسلایس شابلون درجه یک به عنوان یک محصول پرطرفدار در زمینه صادرات بوده و انواع آن به صورت بسته بندی و فله در بازار ارائه می شود.

آلو شابلون گوشتی درجه یک

یکی از سودآورترین فعالیت های اقتصادی همیشه ضادرات محصولات کشاورزی بوده و بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین محصولات به مشتریان خود دارند، در همین راستا ما بر آن شدیم تا در این مقاله در مورد یک محصول بسیار خوب جهت صادرات با هم به صحبت بنشینیم.

آلو شابلون اسلایس شده در طی این چند سال که در بازار تولید شده، توانسته است در بازار بسیاری از کشور های همسایه به خصوص ارمنستان و ترکیه جایگاه خوبی داشته باشد و به همین جهت صادرکنندگانی که در زمینه صادرات این محصول فعال هستند، باید به چند نکته در مورد صادرات توجه داشته باشند.

1- زمان مناسب خرید

بهترین زمان برای خرید میوه خشک آلو اسلایس شهریور ماه و مهر ماه است، چرا که کشاورزان آلوی خود را برداشت کرده و شروع فرآوری محصول در این محدوده زمانی است.

این که ما می گویم بهترین زمان خرید به چند دلیل می باشد:

  • به دلیل فراوانی کالا قیمت آن مناسب تر است و هر چه از فصل برداشت فاصله می گیریم، قیمت ها افزایش یافته و در برخی مواقع برای شرکت های فروشنده کالا توجیهی جهت خرید وجود ندارد.
  • کیفیت کالا اول فصل بسیار خوب است و اگر کسی برای صادرات محصول را نیاز داشته باشد، قطعا این زمان از سال می تواند بهترین کیفیت را خریداری کند.
  • انتخاب از بین چند محصول یکی دیگر از مهم ترین گزینه هاست، قاعدتا اگر فراوانی محصول کم شود، قطعا تنوع کالا کاهش پیدا خواهد کرد.

توجه: اگر به فکر خرید محصول در اول فصل هستید، فقط توجه کنید، اسلایس خیس را خریداری نکنید، چرا که در بحث گمرکی و نگهداری آن به مشکل خواهید خورد.

2- انواع اسلایس آلو شابلون

شاید اگر در زمینه تجارت این محصول کار نکرده باشید، برای شما سوال باشد که منظور از کیفیت های مختلف محصول چیست؟

پس بیایید پارامتر های موثر بر کیفیت را بررسی کنیم:

اولین و مهم ترین پارامتر موثر بر کیفیت آلو اسلایس رنگ محصول است، اگر در ویدیو و عکس ارسالی ما در سایت توجه کرده باشید، محصولی که به عنوان کالای درجه یک درج شده دارای کیفیت رنگی بسیار خوبی است.

برخی از محصولات موجود در بازار به واسطه داشتن رنگ تیره یا بعضا سبز که در اثر نگهداری نادرست ایجاد می شود، بازار پسندی چندان خوبی نداشته و ممکن است که فروشنده محصول نتواند با قیمت دلخواه کالای مورد نظر خود رو بفروشد.

دومین مساله در تعیین کیفیت آلو اسلایس بحث میزان سر و تهی هست که در محصول وجود دارد، همان طور که می دانید بسیاری از تجار برای افزایش سود خود اقدام به مخلوط نمودن سر و ته بیشتر از حد مجاز در محصول می نمایند و به همین جهت هنگام خرید باید توجه لازم در این مورد را داشته باشید.

سومین مساله که از نظر ما مهم است، بحث اشیاء خارجی است که در محصول وجود دارد، ما دیده ایم که برخی از تولیدکنندگان بهداشت را به صورت کامل رعایت نکرده و بعضا تولید محصول آنان با آلودگی همراه است، به همین جهت اگر کالایی خریداری می کنید، به میزان رعایت بهداشت توسط تولیدکننده توجه داشته باشید.

چهارمین مساله مهم در تعیین کیفیت آلو اسلایس بحث دستگاهی یا آفتابی بودن کالاست، که با توجه به تجربه ما در زمینه صادرات، هر یک از این موارد مشتریان خاص خود را دارند ولیکن مجموعه ما بیشتر از نمونه آفتابی برای بحث صادرات بهره می برد.

و در نهایت پنجمین مساله مهم در تعیین کیفیت که برای برخی از همکاران مهم است و برای برخی دیگر اهمیت چندانی ندارد، بحث ضخامت اسلایس است که با توجه به این موضوع که بسیاری از خریداران توقع خرید اسلایس گوشتی را دارند، در نتیجه توصیه می کنیم برای فروش راحت تر اسلایس گوشتی خریداری کنید.

اسلایس گوشتی آلو

3- بسته بندی مناسب داشته باشید!

در نهایت توصیه نهایی که می توانیم به صادرکنندگان محترم داشته باشیم، این است که برای انجام بحث صادرات نیاز هست تا بسته بندی مناسب داشته باشد.

منظور از بسته بندی مناسب چیست؟

قاعدتا به واسطه این که در کشور ما امکانات خوبی برای بسته بندی ریز این دست محصولات وجود ندارد، منظور ما استفاده از کارتن های خوب برای امر صادرات است، شما می توانید ضمن چاپ کارتن مناسب با نام و برند خود و ارائه آن در بازار های جهانی قدم تازه ای در زمینه صادرات این دست محصولات بردارید.

ما برای انجام فرایند صادرات خود، بسته بندی های کارتن مناسب را انجام می دهیم، در صورتی که نیاز به این موضوع داشته باشید می توانیم در خدمت شما همکاران محترم باشیم.

اگر علاقه مند به صادرات هستید، مقاله زیر را نیز مطالعه کنید:

صادرات زعفران به کویت

خرید میوه خشک آلو اسلایس

برای خرید محصول مورد نیاز خود در قدم اول می بایست تامین کننده ای داشته باشید که ضمن تولید محصول توان تامین حجم بالایی از کالا را داشته باشد، در این میان بازرگانی خشکبار آرین به واسطه دارا بودن تجربه کافی در زمینه صادرات این محصول می تواند گزینه خوبی برای تامین محصولات مورد نیاز شما باشد.

مجموعه آرین با دارا بودن تجربه کافی در زمینه تامین میوه خشک آلو اسلایس شده می تواند شما را در داشتن یک فعالیت صادراتی موفق یاری نماید.

لازم به ذکر است مجموعه ما ضمن تامین محصولاتی همانند زرشک، زعفران و توت خشک و …. برای حوزه صادرات، می توانید از مجموعه آرین بهره ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + پانزده =