میوه خشک آلو امسالی

میوه خشک آلو امسالی سورت شده قیمت مناسب

میوه خشک آلو امسالی به صورت شابلون، کالیفرنیا، انواع آلو بخارا سورت شده با قیمت مناسب و بی واسطه امکان ارائه در سراسر ایران را دارد.

یکی از حوزه هایی که از تنوع خوب محصولی در آن برخوردار هستیم و انواع مختلف با کیفیت های مختلفی از آن را داریم حوزه میوه خشک آلو می باشد.

ما در کشورمان انواع آلو به صورت های سنتی و صنعتی داریم که خوشبختانه تمام این محصولات مشتریان خاص خودرا داشته و شاهد آن هستیم که تنوع خوب موجود در این حوزه باعث شده است که مشتریان بخواهند انواع مختلفی از این محصول را در کنار هم داشته باشند.

ما با دارا بودن بیشترین تنوع محصولی از آلو با توجه به زمان مناسب تولید هر محصول، میوه خشک آلو امسالی را در تنوع های مختلف از اواخر شهریور ماه به صورت بیشترین تنوع محصولی راهی بازار تقاضای داخل می نمائیم.

این محصولات که یا به صورت درسته خشک می شوند و یا به صورت اسلایس شده، هم به عنوان خشکبار استفاده می شود و هم در بسیاری از غذاهای ایرانی از انواع نمونه های به صورت درسته خشک شده بهره مند می شویم که با توجه به نوسانات موجود در بازار ایران، بعد از نوسانات اول فصل در شهریورماه، این امکان را داریم که محصولات با ثبات قیمت مناسب را در پائیز با بهترین قیمت و بی واسطه ارائه نمائیم.

میوه خشک های سنتی که توسط کشاورزان ارائه می شود در موارد خریداری شده از کشاورزان به صورت به حال خود با قیمت های مناسب راهی بازار می شود ولی در بیشتر موارد مشتریان ترجیح می دهند که بارهای کشاورزان سورت شده و یکدست در اختیارشان قرار گیرد و متذکر می شوند که هیچ گونه آشغال و نمونه های تیره و نامنظم در بارها نباشد و بارهای یکدست بالطبع از مشتری بیشتری و رضایتمندی بیشتر در مشتریان برخوردار می باشد.

از این رو تمام آلوها چه به صورت محصول درسته و چه اسلایس شده در انبار مشهد توسط نیروهای متخصص و مجرب ما سورت می شود و بارهای نهایی به صورت یکدست و با بیشترین رضایت در مشتریان ارائه می گردد.

میوه خشک آلو امسالی قیمت مناسب

انواع میوه خشک آلو امسالی ارائه شده در مجموعه آرین به صورت زیر دسته بندی می شود که تمام موارد به صورت سورت شده نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

آلو بخارا رسمی

آلو شوقانی

آلو حاج حسنی

آلو شابلون اسلایس گوشتی که به صورت دستی اسلایس می شود و تولید این محصول به صورت سنتی می باشد.

آلو حبه پروسسی که یک محصول کاملا طبیعی بدون هیچ گونه افزودنی می باشد که بیشتر از نمونه شابلون جهت تولید این حبه پروسسی استفاده می شود.

آلو اسلایس درجه یک

آلو کالیفرنیا و شابلون که به صورت اسلایس نازک تهیه و در اختیار مشتریان قرار می گیرد و این نمونه ها از میوه خشک اسلایس بیشتر در مخلوط میوه خشک استفاده می شود و برای مواردی که مشتری به دنبال فروش محصول به صورت تکی می باشد بیشتر از نمونه آلو اسلایس گوشتی استفاده می شود که از آلو شابلون تهیه می شود البته نمونه های اسلایس نازک به صورت تک فروشی نیز ارائه می شود.

از منظر قیمت و مشتری پسند بودن ما به مشتریانمان پیشنهاد می نمائیم که برای تک فروشی بیشتر از نمونه اسلایس گوشتی استفاده نمایند که هم رؤیت بسیار مطلوبی داشته و هم به خاطر مزه و طعم به رضایت مشتری ها دست خواهید یافت.

نمونه آلو شابلون گوشتی بیشتر به صورت سنتی و دستی تولید می شود و از محصولات بسیار پرطرفدار در حوزه آلوها می باشد و از نظر قیمت نیز نسبت به نمونه های اسلایس نازک مناسب تر می باشد و از بازار فروش مطلوب تری نیز بهره مند می باشد.

این محصول هم به صورت به حال خود در اختیار مشتریان قرار می گیرد و هم به صورت سورت شده و مشتریانی که به دنبال محصول با قیمت ارزان تر هستند نمونه به حال خودرا متناسب با مشتریان خود انتخاب می نمایند و در مواردی که مشتری کیفیت محور می باشد نمونه سورت شده را انتخاب می نماید.

نمونه سورت شده از آلو اسلایس گوشتی یک محصول کاملا یکدست و خوش رؤیت می باشد و در بسیاری از لوکس فروشی های کشور از نمونه سورت شده استقبال بسیار بالاتری می شود.

از نظر طعم و مزه نیز در بین انواع آلوهای درسته با تنوعی بی نظیر از آلوها روبرو هستیم که هر کدام مشتری خاص خودرا داشته و مشتریان در بازار ایران هم قیمت محور و هم کیفیت محور هستند و هر دو دسته از مشتریان را در کنار هم داریم.

مسأله ای که باعث می شود بتوانیم پاسخگوی مشتریان مختلف هم قیمت محور و هم کیفیت محور باشیم، تنوع خوب محصولی در حوزه آلو می باشد و خوشبختانه در فصل تولید این محصولات می توانیم انواع میوه خشک آلو امسالی را با بهترین قیمت وارد بازار تقاضا نمائیم.

در تمام طول سال ارقام آلو هایی که به صورت درسته خشک می شوند، در بازار عرضه می گردند، و همان طور که گفته شد، ارقام الو که ما در بازار عرضه می کنیم معمولا به صورت سورت شده کامل و به صورت به حال خود است که این موضوع دست مشتری را برای خرید محصول مورد نظر خود باز می گذارد.

از سویی دیگر این تنوع کالایی موجود در بازرگانی آرین مزیت رقابتی و قیمتی بسیار ویژه ای را فراهم کرده و مشتریان می توانند همه روزه بهترین کیفیت و قیمت را از سایت بازرگانی آرین دریافت کنند.

از شما دعوت می کنیم تا با دیگر مقالات سایت ما آشنا شوید:

میوه خشک آلو اسلایس

مطالعه بقیه مقالات سایت ما را از دست ندهید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + نه =