میوه خشک آلو گوشتی

میوه خشک آلو گوشتی شابلون اسلایس شده با قیمت عمده

میوه خشک آلو گوشتی شابلون اسلایس شده با قیمت عمده و با هر وزنی در تمام طول سال قابل تأمین و دردسترس می باشد.

در بین انواع میوه خشکی که به صورت سنتی و با روش های اسلایس دستی خشک می شوند و وارد بازار تقاضا می گردند برخی از این میوه خشک ها از استقبال بیشتری در بین مشتریان برخوردار می باشد.

در این بین از میوه خشک آلو گوشتی شابلون به صورت اسلایس شده می توانیم به عنوان یک خشکبار میوه خاص نام ببریم که به شدت در بین مشتریان توانسته است جایگاه مطلوبی را داشته باشد و با قیمت عمده و بی واسطه به شدت در بازار داخل مشتری پسند می باشد.

نمونه بار آماده شده برای مشتریان صادراتی و داخلی توسط بازرگانی آرین

محصول ارائه شده به صورت سنتی تولید می شود و وقتی به حال خود از باغداران و کشاورزان و مجموعه پیمانکار که محصول را برایمان آماده سازی می نمایند تهیه می شود محصول به حال خود بوده و سر و ته و حتی اسلایس های تیره نیز داخل آن قرار دارد که ما با توجه به بازار تقاضای بالا در این محصول، آن را سورت می نمائیم و راهی بازار می نمائیم.

میوه خشک آلو گوشتی سورت شده

میوه خشک آلو گوشتی سورت شده به صورت کاملا یکدست توسط کارگران مجرب آماده سازی می شود و تمام سر و ته کج و اسلایس های تیره و نامناسب جداسازی می شود و به عنوان پرتی از بار به حال خود جدا می شود.

بعد از جداسازی توسط کارگران مجرب، یک بار با ظاهری کاملا یکدست و تمیز آماده ارائه به مشتریان می گردد و با توجه به اینکه سورت کامل شده اند می توانیم به جرأت بگوییم که بارهای سورت شده بیشتر از بارهای به حال خود توانسته است رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

تجربه فروش خوبی که در این محصول طی سالیان متمادی به دست آورده ایم بیانگر این مسأله بوده است که در مورد محصولات خاص این چنینی، گاه مشتریان ترجیح می دهند قیمت بالاتری را پرداخت نمایند و بار کاملا تمیز و یکدست را دریافت نمایند و در این موارد، احتمال فروش بالاتری را به مشتریان خود دارند.

محصول سورت شده به صورت یکدست با ظاهر و طعمی بی نظیر در تمام طول سال توسط مجموعه ما دردسترس می باشد و می توانید در انواع آجیل های میوه خشک مخلوط یا به صورت تک محصولی و در موارد بسیاری در آجیل شب یلدا این میوه خشک بی نظیر را از مجموعه ما خریداری نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − شش =