میوه خشک استوایی اسلایس

بازار فروش میوه خشک استوایی اسلایس گرمی ایرانی

میوه خشک استوایی اسلایس گرمی ایرانی در بسته بندی های 500 گرمی از بازار فروش مناسبی در یلدای امسال بهره مند بوده و جای خودرا در داخل باز نموده است.

میوه خشک از محصولاتی هست که نمی توانیم منکر آن شویم که یک خشکبار لوکس می باشد و در یک بازار فروش داخلی برای ارائه آن نیاز به بازاریابی درست داریم تا در شهرهای مختلف این محصول جا انداخته شود.

در بازار یلدای امسال ما با فروش میوه خشک استوایی اسلایس در وزن 500 گرمی به مشتریان ایرانی سعی نموده ایم با تکیه بر ارائه یک کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در بسته بندی های شکیل، رضایت مشتریان را بدست آوریم.

میوه خشک استوایی اسلایس گرمی

وزن انتخابی ما برای یلدا در حوزه میوه خشک استوایی اسلایس، محصول 500 گرمی بود که با ترکیب های آناناس اسلایس، موز، انبه در کنار توت فرنگی توانستیم در نمونه میوه خشک استوایی اسلایس، هم یک ترکیب رنگ مناسب را ایجاد نمائیم، هم طعم مطلوب با ذایقه مشتریان داخلی را در نظر بگیریم و با یک ترکیب طعم مناسب توانستیم در آستانه یلدا، بازار فروش مطلوبی را در میوه خشک بسته بندی با ترکیب های مختلف داشته باشیم.

در انتخاب ترکیب های مطلوب میوه خشک، سعی نمودیم سلیقه های مختلف را در نظر بگیریم و هم وزن های مناسب هر بازار را انتخاب نمائیم و هم طعم مطلوب را که با ذائقه ایرانیان هماهنگی داشته باشد و خوشبختانه با انتخاب ترکیب های مناسب توانستیم در حوزه بسته بندی قدمهای مطلوبی را برداریم.

این محصول میوه خشک که یک خشکبار لوکس می باشد نیاز به ارائه کیفیت مطلوب و انتخاب بسته بندی مناسب دارد که ما در تولید با رعایت ۀن به رضایت و اعتماد مشتریانمان رسیده ایم.

برای ثبت سفارش محصولات بازرگانی آرین در زمینه های مختلف اعم از پسته، زعفران و… می توانید با بخش فروش تماس گرفته و اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت نمایید تا ما با بهترین پیشنهادات خود شما را برای داشتن خریدی موفق یاری کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 4 =