میوه خشک استوایی پاپایا

میوه خشک استوایی پاپایا طبیعی دورنگ فروش عمده

میوه خشک استوایی پاپایا طبیعی دورنگ در فروش عمده محصولی هست که در بین خشکبارهای وارداتی در انواع میکس و مخلوط ها استفاده می شود.

در بین انواع میوه خشک حبه ای استوایی که از مبادی مختلف وارد بازار خشکبار ایران می گردد یک سری از محصولات هستند که از استقبال بیشتری در بین مشتریان برخوردار می باشند و هم از نظر طعم و مزه مشتری پسندتر هستند و هم از نظر ظاهری به صورتی هستند که مشتریان را به خود جلب می نمایند.

میوه خشک استوایی پاپایا طبیعی دورنگ جز این محصولات می باشد که از پرفروش ترین محصولات حبه ای می باشد که با توجه به اینکه یک محصول طبیعی نیز می باشد از نظر استقبال در بین مشتریان بیشتر علاقه مندی را دارا می باشد.

نمونه پاپایا و میوه خشک مخلوط آرین همراه با پاپایا

موارد استفاده میوه خشک پاپایا طبیعی

این محصول با توجه به طعم مطلوبی که دارد به صورت تکی به فروش می رسد و محصول در کارتن های 20 کیلویی به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در بسیاری از خشکباری های کشور می توانید این میوه خشک حبه ای را به صورت تکی داشته باشید.

این محصول در انواع ترکیب ها استفاده می شود و در کنار بقیه محصولات حبه ای مانند نارگیل حبه، آناناس طبیعی زرد یا آناناس رنگی، پوملو، زنجبیل، کرنبری، انبه حبه، انواع گیلاس های تایلندی و … قرار می گیرد و یک ترکیب لوکس حبه ای را خواهید داشت که ترکیبی از رنگهای مختلف و طعمهای متفاوت می باشد و از نظر استقبال در مشتریان بسیار مشتری پسند می باشد.

پاپایا طبیعی دورنگ در کنار انواع آجیل های ایرانی نیز می تواند قرار بگیرد و یک ترکیب عالی را داشته باشیم. این میوه خشک حبه ای در کنار انواع پسته، بادام درختی، بادام هندی، فندق، نارگیل حبه ای، کرنبری، کشمش سبز، انواع مویز مانند مویز ازبک و مویز افغان و … نیز قرار می گیرد و یک ترکیب بی نظیر و خوش طعم را خواهید داشت که در جشنهای مختلف در بازار خشکبار ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

در بین محصولات وارداتی دو مدل پاپابا وارد می شود که یک مدل آن نمونه طبیعی آن می باشد و یک نمونه آن دارای دورنگ مختلف می باشد و به آن پاپایا دو رنگ قرمز و نارنجی می گویند که دو رنگ آن جدا می باشد و این دو محصول به صورت جداگانه ارائه می شود ولی در این میان نمونه پاپایا دورنگ طبیعی از نظر مشتریان بیشتر استقبال می شود.

برای تهیه بیشترین تنوع محصولی در حوزه محصولات وارداتی می توانید در جهت خرید به صورت فروش عمده و مستقیم منابع خوبی را که در این حوزه وجود دارد را انتخاب نمائید تا از نظر قیمتی بتوانید نرخ های بهتری را داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 4 =