بازار صادرات میوه خشک اسلایس بسته بندی ایرانی

میوه خشک اسلایس بسته بندی ایرانی که با گواهی بهداشت و شرایط مطلوب برای بازار صادرات در حال تولید در کشور می باشد باید بتواند بازار مطلوب خودرا پیدا نماید.

سالهاست که در ایران انواع میوه به صورت های سنتی خشک می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد محصولاتی مانند کشمش مویز، قیصی، انجیر، هلو، آلبالو، انواع آلوها و … به صورت سنتی تولید می شوند و در خانواده های ایرانی بسیار مورد علاقه می باشند.

تولید محصولاتی مانند میوه به صورت خشک شده وارد مرحله بسیار مطلوبی شده است و شاهد تولید میوه خشک اسلایس بسته بندی و فله هستیم که از میوه های ایرانی و وارداتی تولید می شوند و وارد پروسه خرید و فروش می گردند و هر روز نیز از منظر مشتری پسند بودن وارد مرحله تازه ای می گردند.

در چند سال اخیر بخصوص در مناسبت هایی مانند شب یلدا، عید نوروز و فصل های سرد سال شاهد رونق در حوزه خرید و فروش انواع میوه خشک اسلایس بسته بندی ایرانی هستیم.

میوه خشک اسلایس بسته بندی – فله

میوه خشک که از بازار خوب داخلی بهره مند شده اند به دنبال بازار مطلوب صادرات در بازار جهانی می باشند و خوشبختانه صادرات میوه خشک اسلایس بسته بندی توانسته اند در حجم کم موفقیت های مناسبی را بدست آورد.

صادرات میوه خشک اسلایس بسته بندی در تناژ بالا نیاز به تولید گسترده این محصول در داخل و هماهنگی و همکاری نزدیک بین تولیدکنندگان داخلی دارد و با توجه به اینکه تولیدکنندگان این عرصه گاه تک محصولی یا چند محصولی کار می کنند باید یک تنوع مناسب با همکاری و هماهنگی بین تولیدکنندگان ایجاد شود.

به عنوان مثال برخی از تولیدکنندگان میوه خشک محصولی مانند سیب خشک را تولیدنموده و با تکیه بر اینکه منطقه تولید آنها از سیب تازه بهره مند می باشد فقط تک محصولی کار می نمایند برخی از تولیدکنندگان در مناطق شمال کشور به محصولاتی مانند پرتقال و کیوی می پردازند و روی آن تمرکز می نمایند.

تولیدکنندگان منطقه سنندج روی توت فرنگی متمرکز شده و از این رو شاهد هستیم که مناطق مختلف در کشور امکان ارائه محصولات مناسب با منطقه تولید خودرا دارند و ترجیح می دهند که روی محصولاتی متمرکز شوند که مواد اولیه آن به عبارتی میوه تازه ی آن در منطقه موجود می باشد.

از این رو یک تولیدکننده موفق در بازار صادرات میوه خشک اسلایس بسته بندی و فله، وقتی موفق خواهد بود که بتواند بازار هدف مطلوب را برای محصولات خاص در اختیار داشته باشد و روی آن تمرکز نماید یا با تشکیل مجموعه ای از تولیدکنندگان ایرانی به ارائه محصول متنوع در بازار صادراتی بپردازد.

کاری که مجموعه ما توانسته است در چند سال اخیر انجام دهد همکاری و هماهنگی نزدیک بین بیشترین حجم تولید در کشور و کنار هم گذاشتن بهترین تولیدکنندگان داخلی در حوزه میوه خشک اسلایس بسته بندی و فله می باشد.

امکان ارائه بیشترین تنوع محصولات حوزه میوه خشک ایرانی و اسلایس های وارداتی را به وجود آورده ایم و با بهترین تولیدکنندگان و با بهره مندی از بهترین کارگاه های تولید در سراسر ایران به رضایتمندی و اعتماد مشتریان در بازار جهانی میوه خشک دست می یابیم.

چه به صورت فله و چه بسته بندی امکان ارائه تنوع مطلوب هر بازار صادراتی را داشته و با تکیه بر تجربه تولید و صادرات می توانیم ترکیب های مطلوب و مناسب هر بازار را متناسب با ذائقه کشورهای هدف مختلف تولید و برای صادرات ارائه نمائیم.

نمی توانیم منکر آن شویم که ذائقه ها در کشورهای مختلف متفاوت بوده برخی به دنبال محصولات گرم و شیرین هستند و برخی طعم های ترش و سرد را ترجیح می دهند و تنوع میوه در ایران این امکان را به ما می دهد که بتوانیم با انتخاب ترکیب های مطلوب بهترین میوه خشک اسلایس بسته بندی و فله را ارائه نمائیم.

این مهم با تکیه بر تجربه ی خوبی که در صادرات در سالهای گذشته کسب نموده ایم به ما پتانسیل مناسب را برای صادرات میوه خشک صنعتی می دهد که با بهترین دستگاه های موجود و با گواهی بهداشت و پروانه ساخت می توانند استانداردها لازم را برای بازارهای مختلف کسب نمایند.

میوه خشک اسلایس بسته بندی مخلوط

میوه خشک اسلایس بسته بندی هم به صورت تک محصولی ارائه می گردد در بسته بندی های زیر یک کیلو و یک کیلو و هم به صورت مخلوط با طعمهای متنوع که رنگ های چشم نواز و مشتری پسند را ایجاد می نماید و در انتخاب محصول مناسب برای بازار هدفتان می توانید روی تجربه ما به موفقیت برسید.

چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی امکان تولید را در تناژهای بالا میسر نموده ایم و در کمترین زمان ممکن در تمام طول سال می توانید بهترین میوه خشک اسلایس بسته بندی مخلوط را داشته باشید و به صورت فله نیز امکان تولید و ارائه ترکیب های مختلف را داریم.

ترکیب میوه خشک به صورت طعم های ترش و شیرین در کنار هم یک بازار مطلوب داخلی را به وجود آورده است و در بازار صادرات میوه خشک با توجه به رقبای قدرتمندی در این حوزه باید بتوانیم معرفی و شناخت لازم را نسبت به محصولات خشکبار ایرانی ایجاد نمائیم.

با تکیه بر سلامت تولید و سلامت میوه های ایرانی می توانیم روی گزینه کیفیت در میوه خشک متمرکز شویم و و بازارهای هدف مختلف را در سرتاسر جهان با تکیه بر بازاریابی مدرن تجربه نمائیم و اینترنت می تواند گزینه ای مناسب برای ایجاد شناخت و آگاهی مشتریان نسبت به میوه خشک های ایرانی ایجاد نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − سه =