میوه خشک اسلایس شلیل

میوه خشک اسلایس شلیل آفتابی قیمت ارزان

میوه خشک اسلایس شلیل آفتابی قیمت ارزان با امکان خرید مستقیم این محصول از باغداران منطقه می تواند بازار مطلوبی را به همراه داشته باشد.

با توجه به شرایط مطلوب آب و هوایی در کشورمان از تنوع خوبی در میوه ها برخوردار می باشیم و وفور میوه و این تنوع محصولی باعث شده است که در حوزه تولید میوه خشک نیز بتوانیم قدمهای بسیار خوبی را برداریم و موفقیت های چشم گیری را در بازار ایران و بازار جهانی داشته باشیم که این رونق در چند سال اخیر بیشتر شده است.

در این بین، برخی از محصولات حوزه میوه خشک هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی در حال تولید در کشور می باشند که با توجه به افزایش قیمت در میوه خشک ها، این نوسانات قیمت را در حوزه تولید میوه خشک سنتی نیز شاهد هستیم.

البته گاه طعم و مزه یک میوه خشک در تولید سنتی به صورتی می باشد که مشتریان با توجه به مزه و قیمت، میوه خشک سنتی را خریداری می نمایند و استقبال بسیار بالایی را در این محصولات شاهد هستیم.

یکی از این میوه خشک ها، میوه خشک اسلایس شلیل می باشد که به صورت صنعتی و سنتی در کشورمان در حال تولید است.

تولید این محصول به صورت سنتی به صورت اسلایس دستی انجام می شود و بعد از پهن شدن روی توری های مخصوص این کار در آفتاب به صورت کامل خشک می شوند که در نهایت یک محصول بسیار خوشمزه با ظاهری بسیار مطلوب را وارد بازار می نمائیم.

از نظر قیمتی نیز با توجه به اینکه تولید به صورت سنتی می باشد و ارائه مستقیم میوه خشک از باغداران منطقه می باشد از قیمت مطلوب تری نسبت به محصولات مشابه برخوردار بوده و توانسته است بازار خوبی را متعلق به خود نماید.

میوه خشک اسلایس شلیل آفتابی

میوه خشک اسلایس شلیل آفتابی هم به صورت به حال خود و هم به صورت سورت شده ارائه می شود که در نمونه به حال خود، تمام اسلایس ها از سر و ته محصول و گاها اسلایس نامنظم نیز در میوه خشک می باشد ولی با توجه به حساسیت بالای برخی از مشتریان لوکس فروش ما، این امکان در مجموعه میسر شده است که در انبار مشهد، کار سورت محصول با نظارت کارشناس و با بهره گیری از کارگران مجرب صورت گیرد.

محصول نهایی به صورت یک محصول میوه خشک لوکس با ظاهری بسیار مشتری پسند می باشد و کاملا تمیز و یک دست بوده و با توجه به درخواست مشتری با صرف زمان دو، سه روز به صورت کامل سورت می شود.

در نمونه های دیگری که از بازار تقاضای خوبی برخوردار می باشیم می توانیم به نمونه اسلایس آفتابی هلو و آلو شابلون گوشتی اشاره نمائیم که تمام این محصولات به صورت اسلایس های سنتی گوشتی به شدت مشتری پسند بوده و در این بین، میوه خشک اسلایس شلیل توانسته است به صورت سورت شده از مشتریان بالایی برخوردار باشد.

این میوه خشک های سنتی به نامهای میوه خشک تیزابی، آفتاب خشک نیز در بازار نام برده می شوند که یک نامگذاری تخصصی تر می باشد وبا توجه به اینکه در آفتاب پهن و خشک می شوند به عنوان میوه خشک آفتابی نیز وارد بازار تقاضا می شوند.

در صورتی که به دنبال تنوع خوب محصولی در حوزه میوه خشک های سنتی و صنعتی هستید می توانید نمونه های تولیدی در مجموعه آرین را نیز تجربه نمائید و کیفیت برتر را با میوه خشک های سورت شده ی ما داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + چهار =