میوه خشک امسالی توت

مرکز عرضه قیمت میوه خشک امسالی توت سفید فله ای طرقبه

میوه خشک امسالی توت سفید فله ای طرقبه در مرکز عرضه مستقیم با قیمت بی واسطه، امکان ارائه این محصول خارج از نوسانات بازار ایران را میسر می نماید.

در بین انواع میوه خشک سنتی می توانیم از توت خشک، کشمش مویز، کشمش کاشمری، انجیر خشک، برگه های زردآلو و هلو به عنوان محصولات بسیار پرطرفدار نام ببریم که به شدت در بازار خشکبار و آجیل ایران مشتری پسند می باشند و در این میان امسال، کشمش مویز، توت خشک و انجیر به شدت دچار نوسانات قیمت شده بودند.

ما به عنوان یک مرکز مستقیم عرضه قیمت بی واسطه این محصولات با میوه خشک امسالی توت سفید فله ای طرقبه به شما بهترین کیفیت از محصول را با بهترین سورت و بهترین ظاهر ارائه می نمائیم و امکان ارائه مستقیم و بی واسطه این محصول را از کشاورزان منطقه با بهترین سورت که انجام می دهیم داریم.

با توجه به ذائقه در شهرهای مختلف ایران ما تنوع محصولی را در این حوزه قرار داده ایم تا بتوانیم با بهترین کیفیت از محصول امسالی به صورت فله ای، امکان ارسال این محصول را از طرقبه به سرتاسر ایران میسر نمائیم.

میوه خشک امسالی توت سفید

میوه خشک امسالی توت سفید طرقبه با بافتی مطلوب و نرم و خوش خوراک آماده سازی شده است و با نگهداری در بهترین انبارهای منطقه می توانیم در تمام طول سال، مشتریان را در سرتاسر بازار ایران و بازار صادرات این محصول حمایت نمائیم.

به صورت فله ای، عمده و در کارتن های مناسب، امکان نگهداری مطلوب در این حوزه از خشکبار شیرین میسر می باشد و این محصول بهترین بافت و مزه را برای اضافه شدن به انواع آجیل و خشکبار شیرین دارد و می توانیم قیمت مطلوب را به مشتریان برای آجیل های شیرین و یا فروش توت به صورت محصول جداگانه پیشنهاد نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =