میوه خشک انبه اسلایس

میوه خشک انبه اسلایس – سفارش تولید عمده آجیلی و فرآوری

میوه خشک انبه اسلایس با وجود قیمت بالایی که دارد مصرف قابل توجهی در بازار خشکبار دارد و از این رو سفارش تولید عمده ی آن برای مصارف آجیلی و فرآوری در ابتدای ورود آن به بازار به صرفه تر خواهد بود.

انبه از جمله میوه های وارداتی از کشورهای استوایی است که البته در جنوب کشور خودمان نیز تولید می شود؛ اما مصرف عمده ی این محصول برای تولید میوه خشک مربوط به ارقام وارداتی می باشد.

بنابراین طبیعی است که در مقایسه با محصولی مانند میوه خشک سیب یا میوه خشک پرتقال که به راحتی از باغ های داخل کشور قابل خریداری است قیمت تمام شده ی بالاتری را برای میوه خشک انبه اسلایس شاهد باشیم.

همان طور که می دانید تولید کنندگان مختلف میوه خشک در ایران اغلب به صورت اسلایس شده محصول خود را تولید و عرضه می کنند.

در خصوص میوه خشک انبه باید گفت که محصولی پرفروش است؛ هر چند قیمت بالایی دارد.

عرضه مستقیم میوه خشک انبه اسلایس شده

اما همیشه راه هایی برای کاهش هزینه ها و قیمت های تولید و در نتیجه افزایش سود وجود دارد که این مسئله در خصوص میوه خشک انبه می توان از روش های مختلفی مانند سفارش تولید در فصل حاصل شود.

در واقع تابستان که زمان ورود انبه تازه به بازار است، هر مصرف کننده عمده می تواند در خصوص تولید میوه خشک انبه اسلایس به صورت سفارشی اقدام نماید.

در واقع چه فروشندگان و پخش کنندگان عمده آجیلی و چه خریداران عمده ای که به دنبال خرید محصولات برای مصارف فرآوری هستند، در بهترین زمان یعنی تابستان می توانند با در نظر گرفتن میزان مصرفی که در ماه های مختلف سال دارند، سفارش تولید دهند.

البته کاملاً واضح است که این امر شرایطی دارد که بایستی مورد توافق تولید کننده و خریدار عمده قرار گیرد.

جهت سفارش تولید میوه خشک انبه و یا خرید عمده این محصوص می توانید با ما ارتباط بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 15 =