بررسی بازار صادرات میوه خشک ایرانی بسته بندی – فله

میوه خشک ایرانی به صورت بسته بندی و فله می تواند با بررسی و شناخت نسبت به بازار هدف مختلف در کنار بقیه خشکبارها، گزینه بسیار مناسبی برای صادرات باشد.

ایران در تولید میوه خشک قدمت گسترده ای دارد و در بسیاری از شهرهای ایران تولید میوه خشک به صورت سنتی انجام می شود مانند محصولاتی مانند آلبالو، قیسی، برگه زردآلو، کشمش مویز، هلو، انجیر و … که به صورت سنتی تولید و خشک می شوند.

تولید بسیاری از این میوه های خشک نیز از حالت سنتی و تولید محلی خارج شده و بسیاری از کارخانه ها تولید و خشک کردن آنها را به عهده گرفته اند مانند انجیر و انگور، زردآلو و … که سالهاست توسط کارگاه ها و کارخانه ها خشک و وارد بازار صادرات می شوند.

در چند سال اخیر نیز در کنار صادرات میوه های تازه، قدمهای بسبار مطلوبی در مسیر صادرات محصولات میوه خشک ایرانی برداشته شده است.

میوه خشک ایرانی مخلوط

میوه های مختلفی مانند سیب، کیوی، پرتقال، خربزه، خرمالو، توت فرنگی و … که جز میوه های ایرانی هستند اسلایس می شوند و به صورت صنعتی خشک می شود و میوه های وارداتی مانند آناناس، انبه، موز و … نیز به صورت صنعتی خشک می شوند.

در کنار میوه خشک ایرانی خشک، نمونه های مختلفی از میوه خشک وارداتی خشک را نیز داریم که این محصولات در کنار هم می توانند بهتر ترکیب میوه خشک را ایجاد نمایند و این امکان ارائه محصول فله و بسته بندی را در بازار ایران به وجود می آورد.

بررسی در بازارهای هدف مختلف در ایران این مسأله را به وجود می آورد که ذائقه در شهرهای مختلف با هم فرق داشته و مشتریان در شهرهای مختلف از میوه خشک ایرانی با ترکیب ها مختلف استقبال می نمایند.

با ارائه میوه خشک ایرانی به صورت جدا می توانید متناسب با ذائقه افراد در شهرتان یک ترکیب مناسب را به وجود آورده و البته برخی از ترکیب های میوه خشک ایرانی در تمام شهرهای ایران در کنار هم رنگ های چشم نواز را به وجود می آورد و هم طعم مناسب.

در ترکیب میوه خشک ایرانی اصولا انواع میوه خشک سیب، خرمالو، کیوی،موز و … در کنار محصولات ویزه ای مانند انبه، توت فرنگیف آناناس و … قرار می گیرد و یک ترکیب رنگ بسیار چشم نواز و یک مزه و طعم بی نظیر از میوه خشک های مختلف به وجود می آید.

در صورتی که توانسته اید میوه خشک مخلوط را مطلوب منطقه خود انتخاب نمائید می توانید با همراهی مجموعه آرین بهترین قیمت را در میوه خشک ایرانی و میوه خشک اسلایس خارجی داشته باشید.

این امکان را به وجود آورده ایم که میوه خشک ها را به صورت جداگانه ارائه نمائیم و این ویژگی را دارد که بتوانید ترکیب های مختلفی را در بازارهای هدف مختلف تجربه نمائید.

میوه خشک ایرانی جهت صادرات

در جهت انجام یک صادرات موفق در حوزه میوه خشک ایرانی باید بازار مورد نظر از نظر میوه خشک ایرانی مطلوب بررسی شود و با توجه به رقبای قدرتمندی که در بازار جهانی میوه خشک داریم و قیمت های مختلفی که ارائه می شود این امری مهم می باشد.

برخی از کشورهایی که ما از آنها وارد میوه تازه داریم خود تولیدکننده میوه خشک بوده و بازارهای مناسبی را در بازار جهانی دارند و ما برای رقابت در کنار این کشورها قرار می گیریم و از این رو باید در بازار جهانی در میوه خشک ایرانی نمونه های دست اول را ارائه نمائیم.

ما تولیدکننده میوه تازه متنوعی هستیم که این میوه ها به صورت خشک شده یک ترکیب بی نظیر از رنگ ها و طعم های مختلف را ایجاد نمائد و می توانیم در بازار جهانی محصولات مطلوبی را در حوزه میوه خشک ایرانی که تولیدکننده اصلی آن هستیم ارائه نمائیم.

از طرفی ما نمی توانیم منکر آن شویم که میوه خشک یک محصول لوکس در بین خشکبارها می باشد و از این رو می توانیم برای تعادل قیمت برای بازارهای قیمت محور انواع میوه خشک درسته سنتی مانند برگه زرآلو، هلو، انجیر، قیسی و … را در نظر بگیریم.

انواع محصولات میوه خشک سنتی مانند قییسی، برگه زردآلو، برگه هلو، انجیر و … می توانند جهت بالانس قیمت در میوه خشک ها به کار روند و در بازارهای قیمت محوری مانند روسیه که مراودات خوبی با آنها داریم می توانیم ترکیب های خوش قیمت را ارائه نمائیم.

وقتی با یک بازار قیمت مجور جهت صادرات میوه خشک ایرانی روبرو می شویم در قدم اول باید یک بازاریابی درست و دقیق را در آن بازار داشته باشیم و ذائقه اکثریت در آن بازار بررسی شود و با تبلیغات درست امکان یک صادرات موفق را به آن بازار خواهیم داشت.

اگرچه نمی توانیم منکر رقابت گسترده در بازار میوه خشک شویم و اینکه ما در حوزه میوه خشک ایرانی تازه کار هستیم ولی کشورمات تجربه بسیار خوبی را در بازار صادرات خشکبار دارد که می توانیم از آن برای موفقیت در حوزه میوه خشک ایرانی بهره مند شویم.

تجربه گذشته مجموعه ما در صادرات خشکبارهایی مانند پسته ایران، زعفران، زرشک و … می تواند کمک بزرگی برای ایجاد یک بازار پویا و موفق در حوزه صادرات میوه خشک ایرانی باشد و از این رو می توانید از مشاوره مجموعه ما در حوزه میوه خشک بهره مند شوید.

در مسیر صادرات میوه خشک می توانیم هم به صورت فله و هم بسته بندی بهترین تنوع محصولی را با قیمت مطلوب بازار جهانی ارائه نمائیم و با شناخت و آگاهی نسبت به بازارهای مختلف توانسته ایم به این مهم دست یابیم که موفقیت بزرگی در راه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 14 =