میوه خشک بسته بندی استوایی

قیمت فروش میوه خشک بسته بندی استوایی عمده ای

میوه خشک بسته بندی استوایی عمده ای با قیمت فروش بی واسطه این محصول می تواند در کنار هم از بازار خوبی در داخل کشور بهره مند باشد.

در حوزه میوه خشک بسته بندی ترکیب های خوبی در بسته بندی قرار می گیرد و مشتریان داخلی در سالهای اخیر از میوه خشک بسیار استقبال نموده اند.

با گران شدن خشکبارهای داخلی و وارداتی با استقبال مناسبی در حوزه فروش میوه خشک رو به رو شده ایم و مشتریان امسال هم در یلدا و هم در آستانه عید نوروز از میوه خشک های فله ای و بسته بندی شده بسیار استقبال نموده اند.

ترکیب های میوه خشک بسته بندی استوایی نیز با استقبال بسیار بالایی رو به رو بوده اند و در بسته بندی هایی که در آنها از میوه های استوایی مانند آناناس حلقه ای و انبه استفاده نموده ایم شاهد هستیم که استقبال مشتریان بیشتر بوده است.

ما در این میان در کنار میوه خشک های استوایی نمونه هایی مانند موز خشک، توت فرنگی و کیوی خشک را قرار داده ایم که از نظر ترکیب رنگی به شدت جاذب مشتریان بوده و از نظر طعم نیز متناسب با ذائقه ایرانیان می باشد.

میوه خشک بسته بندی استوایی عمده ای

میوه خشک بسته بندی استوایی عمده ای با قیمت فروش مناسب این محصول با ترکیب های مناسب از نظر رنگ و طعم را در کنار هم قرار داده ایم و در تمام طول سال و در مناسبت های مختلف مانند عید نوروز و یلدا می توانید بهترین قیمت و کیفیت ترکیبی را در مجموعه آرین داشته باشید.

جهت سفارش انواع میوه خشک اسلایس شده ایرانی و ارقام مختلف میوه خشک های وارداتی از جمله استوایی به صورت عمده می توانید با کارشناس فروش ما در ارتباط بوده و پس از طرح سوالات پیرامون اطلاعات محصولات در خصوص سفارش، اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =