فروش انواع میوه خشک بلوبری تایلندی وارداتی

میوه خشک بلوبری تایلندی به عنوان یک محصول وارداتی در تولید انواع دمنوش ها کاربرد داشته و علاوه بر مصرف آجیلی برای فرآوری از فروش خوبی بهره مند می باشد.

میوه خشک بلوبری تایلندی یک محصول وارداتی می باشد و این محصول که شرایط تولید داخلی را ندارد هم به صورت میوه خشک و هم میوه تازه از مبادی مختلف از رسمی و غیررسمی وارد ایران می گردد و کاربردهای مختلفی را در ایران دارد.

مصرف میوه تازه:

بلوبری به صورت میوه تازه به عنوان یک محصول لوکس استقبال می باشد و با توجه به قیمت بالای این محصول قشر محدودی را پوشش می دهد.

مصرف به عنوان آجیلی:

میوه خشک بلوبری تایلندی به عنوان میوه خشک آجیلی از مزه بسیار مطلوبی بهره مند می باشد و فروش خوبی را در این حوزه دارد و با توجه به ظاهر قرمز رنگ چشم نواز و مزه مطلوب در خشکبارهای وارداتی، محصول مشتری پسندی می باشد.

مصرف در تولید دمنوش های میوه ای:

در تولید انواع دمنوش های میوه ای شاهد هستیم که از میوه خشک بلوبری تایلندی استفاده می شود و فروش این محصول به عنوان دمنوش میوه ای از استقبال بسیار مطلوبی بهره مند می باشد و تولید دمنوش در داخل کشور وارد مرحله بسیار مطلوبی شده است.

میوه خشک بلوبری تایلندی وارداتی

میوه خشک بلوبری تایلندی وارداتی که طعم و رنگ مطلوبی را دارد می تواند در تولید انواع دسرها، سالادها، تولید غذاهای کودک مانند انواع کرن فلکس، تزئین انواع محصولات غذایی و تولید دمنوش مورد استفاده قرار گیرد و فرآوری این محصول مقوله مهمی می باشد.

فرآوری میوه خشک بلوبری تایلندی به صورت دمنوش موردی می باشد که در کشورمان بسیار متداول می باشد و تولید دمنوش از این محصول از موارد مهم می باشد که می تواند هم در بازار ایران مشتریان مطلوب را داشته باشد و هم صادرات شود.

ما در اطرافمان با کشورهای همسایه ای روبرو هستیم که می توانیم به عنوان بازار هدف مطلوب، صادرات بسیار مطلوبی را به این کشورهای داشته باشیم و یکی از این موارد ارائه دمنوش های میوه ای به این بازارها می باشد.

ارائه دمنوش میوه ای از میوه خشک بلوبری تابلندی به این بازارها می تواند با یک بازاریابی درست انجام شود و می توانیم در صورت انجام بازاریابی درستف بهترین گزینه را برای صادرات به این بازارهای مطلوب داشته باشیم.

در صورتی که ما واردات گسترده ای را در محصولات تایلندی داریم برای ارزآوری می توانیم به سوی صادرات محصولات فرآوری به بازارهای هدفی که در همسایگی مان قرار دارند قدم برداریم و این امکان با تولید محصولات مطلوب با ذائقه های مختلف ایجاد می شود.

میوه خشک بلوبری تایلندی در بین محصولات وارداتی از طعم و مزه ی بسیار مطلوبی بهره مند می باشد و این امکان را داریم که با تکیه بر طعم مطلوب این محصول در کنار انواع محصولات میوه خشک ایرانی بهترین طعم و مزه را در دمنوش های میوه ای ایجاد نمائیم.

انواع میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک کرانبری وارداتی، میوه خشک بلوبری تایلندی و … که هم از میوه خشک های قرمز رنگ هستند در کنار هم ترکیب های مطلوب را به وجود می آورند و در زمینه میوه های قرمز رنگ از تولیدات خوبی بهره مند هستیم.

میوه خشک های قرمز رنگ ایرانی و وارداتی در کنار هم رنگ و طعم مطلوبی را در تولید دمنوش به وجود می آورند و باید بتوانیم در مسیر فرآوری انواع محصولات وارداتی قدم برداریم و با تمرکز بر روی صادرات آنها بتوانیم ارزآوری مناسب را داشته باشیم.

میوه خشک بلوبری تایلندی بسته بندی

مقوله بسته بندی انواع خشکیار در ایران وارد مرحله بسیار مطلوبی شده است و شاهد استقبال خوب مشتریان داخلی هستیم و باید روی گزینه بسته بندی محصولات وارداتی نیز تمرکز نمائیم.

در چند سال اخیر روی بسته بندی انواع میوه خشک تایلندی مانند نارگیل، پاپایا حبه، آناناس، کرانبری و … به محصولات بسیار مطلوبی رسیده ایم.

ترکیب برخی از این محصولات حبه وارداتی با خشکبارهایی مانند پسته ایرانی، بادام هندی، فندق و بادام درختی ترکیبی بی نظیر را به وجود آورده و ترکیب با کشمش مویز سیاه و سبز کاشمری به صورت آجیل شیرین می تواند ترکیبی خوش آب و رنگ را ایجاد نماید.

برخی از تولیدکنندگان ترکیب های بسیار مطلوبی را متناسب با ذائقه ایرانیان در بسته بندی به کار می برند و توانسته اند بازار مناسبی را در داخل داشته باشند و جای خالی میوه خشک بلوبری تایلندی را در حوزه بسته بندی شاهد هستیم.

نیاز هست که به صورت آجیل بسته بندی از رنگ و طعم این محصول در کنار بقیه خشکبارها استفاده شود و بلوبری می تواند در کنار بقیه خشکبارهای ایرانی و خارجی ترکیبی بی نظیر را با طعمی خاص ایجاد نماید و می تواند مطلوب بازار ایران باشد.

استفاده از میوه خشک بلوبری در بسته بندی هم به صورت جدا می تواند مشتری پسند باشد و هم به صورت ترکیب با بقیه خشکبارهای ایرانی و میوه خشک های وارداتی حبه که خوشبختانه طعم های مطلوبی را داریم.

ترکیب میوه خشک بلوبری تایلندی در کنار نارگیل، آناناس، پاپایا، کرانبری و … می تواند انتخابی مطلوب هم به صورت جدا و هم به صورت ترکیب با انواع مغز آجیل ها باشد و می توانید متناسب با ذائقه، ترکیب های مختلف را امتحان نمایید.

در انتخاب محصول مناسب برای بسته بندی می توانیم مجموعه ما را انتخاب نمائید و بهترین کیفیت از محصولات را در کنار قیمت بی واسطه انواع محصولات داشته باشید و در انتخاب ترکیب های مختلف می توانید از مجموعه ما مشاوره بگیرد.

برای خرید انواع محصولات حوزه خشکبار و میوه خشک می توانید بیشترین تنوع محصولی را در مجموعه آرین یکجا و در کنار هم داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سه =