میوه خشک ترش اسلایس

خریدار عمده میوه خشک ترش اسلایس گوشتی آلو شابلون – کالیفرنیا امسالی

میوه خشک ترش اسلایس گوشتی آلو شابلون – کالیفرنیا امسالی که بازار خریدار عمده مناسبی دارد به صورت فله ای و بسته بندی پرطرفدار می باشد.

در محصولات حوزه میوه خشک اسلایس، برخی از میوه خشک ترش اسلایس مانند آلو کالیفرنیا و آلو شابلون بسیار پرفروش می باشند و در ترکیب میوه خشک های ترش به صورت بسته بندی شده و فله ای و یا در بسته بندی های تکی بسیار پرطرفدار می باشند و البته امکان فروش این محصول به صورت گوشتی و اسلایس نازک به صورت فله ای هم وجود دارد.

خریدار عمده این میوه خشک های ترش و ملس در فصل تایسستان هستیم و حجم بالای تولید و خرید را در این حوزه داریم که این امکان را به ما می دهد که در تمام طول سال این محصولات را در دسترس داریم و به مشتریانمان پیشنهاد می نمائیم.

اگر به دنبال ترکیب های ترش، شیرین و نمکی در کنار هم هستید که این روزها بسیار متداول می باشد می توانید در ترکیب خود انواع آلو شابلون و آلوکالیفرنیا اسلایس گوشتی امسالی را تجربه نمائید و طعم بی نظیری از این محصولات را داشته باشید.

میوه خشک ترش اسلایس آلو

انواع میوه خشک ترش آلو به صورت شابلون و کالیفرنیا می باشد ولی تنوع خوبی را در انواع آلوهای درسته ایرانی نیز داریم که به صورت بخارا، حاج حسنی، شوقانی و … در مجموعه ما ارائه می شود و هر کدام را می توانید به صورت مستقیم از ما داشته باشید.

با شروع فصل تابستان و فصل انواع آلو، تولید این محصولات به صورت خشک شده شروع می گردد و در اواسط این فصل می توانید کیفیت های مختلفی از این محصولات را به صورت های اسلایس صنعتی و نمونه های اسلایس گوشتی در کنار هم داشته باشید و ارائه این تنوع محصولی در مجموعه آرین امکان پذیر شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 7 =