میو ه خشک حبه شده

قیمت میوه خشک حبه شده نارگیل وارداتی جهت آجیل شیرین مخلوط

میوه خشک حبه شده نارگیل سفید وارداتی جهت آجیل شیرین مخلوط از محصولات تایلندی هست که طعمی بی نظیر را با قیمت مناسب ایجاد می نماید.

در حوزه میوه خشک حبه شده سالها این محصولات با مجوزهای واردات و گواهی های بهداشت از مبادی رسمی وارد کشور می شدند و در حوزه های تولید و فرآوری های خشکبار در بسته بندی ها استفاده می شدند و این محصولات در آجیل های شیرین توانسته بود جایگاه مناسبی را بدست آورد.

انواع نارگیل وارداتی، پاپایا دورنگ طبیعی، کرانبری خشک، آناناس معمولی زرد رنگ و … در کنار هم قرار می گرفتند و کارخانه های بسیاری در کشور این محصولات را در کنار خشکبارهایی مانند پسته، بادام درختی، بادام هندی، کشمش سبز کاشمر، کشمش مویز افغان و ازبک و … قرار می دادند و آجیل شیرین مخلوط را به صورت بسته بندی وارد بازار می نمودند.

قیمت میوه خشک نیز با ارائه بی واسطه ی این محصول در کنار تنوع خوب محصولی در مجموعه ما قرار می گیرد و امکان ارائه مطلوبی را در این حوزه میسر نموده ایم و با توجه به حساسیت بسیاری از مشتریان روی رنگ نارگیل، ما محصولی یکدست سفید و باکیفیت را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.

میوه خشک حبه شده نارگیل سفید

میوه خشک حبه شده نارگیل سفید در کنار پاپایا، آناناس، کرنبری و خشکبارهای باپوست و بدون پوست می تواند ایجاکننده یک طعم بی نظیر باشد و می توانید در تمام شهرهای ایران، طعمی بی نظیر را در آجیل و خشکبار شیرین به مشتریانتان پیشنهاد نمائید و بهترین گزینه ها برای مخلوط شیرین را از مجموعه ما دریافت نمائید.

محصولات همه به روز و باکیفیت تازه می باشد و در تماس با ما می توانید قیمت بی واسطه را در شهرهای مختلف ایران داشته باشید و ما ارائه دهنده بیشترین تنوع محصولی در این حوزه می باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − دو =