میوه خشک درجه دو

فروش میوه خشک درجه دو آلو اسلایس امسالی

کاربرد میوه خشک درجه دو ارقام آلو اسلایس، انبه یا حتی کیوی و … چیست؟ قیمت فروش آن در بازار ایران چند است و چه کسانی آن را خرید می کنند؟

یکی از محصولاتی که در بازار ایران به آن کمتر توجه می شود، محصولات درجه دو است که بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان در کنار تولید محصولات درجه یک طبیعتا محصولات درجه دو را نیز در اخیتار دارند.

مثال هایی از آن در آلو، زعفران، توت خشک، انبه و …. وجود دارد که تولید کننده حاضر است تا ان را به قیمت ارزان تر در اختیار مشتریان خود قرار داده تا حداقل از ضرر های احتمالی جلوگیری کند.

حال شاید بپرسید که کاربرد این محصولات چیست؟

این محصولات کاربرد های مختلفی دارد که برخی از این اهداف قطعا خوب بوده و برخی از آن ها چندان درست نیست.

متاسفانه برخی از همکاران ما در بازار، از بار های درجه دو برای توباری استفاده می کنند، بدان معنا که این محصول را به نسبت های خاصی با محصولات درجه مخلوط کرده و آن را به مشتریان خود عرضه می کنند، اغلب مشتریان متوجه این داستان نمی شوند و به تصور خرید بار درجه یک آن را به مشتریان خود میفروشند( البته این هربه در این روز های بازار چندان کاربرد ندارد، چراکه اغلب بازاریان به این گونه تقلب ها وارد شده اند و سعی می کنند تا بهترین ها را برای کار خود برگزینند).

اما برخی دیگر با شستشو و سورت اجناس درجه دو از آن برای تولید لواشک، حبه های میوه خشک و … استفاده می کنند و با توجه به رعایت بهداشت در بسیاری از مجموعه ها این موضوع کاملا قابل درک می باشد، که در تصویر پایین نمونه ای از این کاربرد را مشاهده می کنید:

نمونه میوه خشک حبه تولید شده

یک نکته دیگر که در مورد قیمت این محصولات وجود دارد، بحث قیمت آن است.

قیمت این محصولات به نسبت اجناس دیگر ارزان تر است، چرا که باید برای تولیدکنندگان این محصولات خرید آن به صرفه باشد، با توجه به آن که تولیدکنندگان محصولاتی هم چون حبه پروسسی میوه خشک این محصولات را سورت کرده و پرتی و خراب آن را جدا می کنند، پس باید قیمت خرید پایین داشته باشند که هزینه های تولید ان ها پایین تمام شود.

در مقاله زیر اطلاعات بیشتری پیرامون حبه پروسسی را مطالعه کنید:

میوه خشک حبه پروسسی

در صورتی که به دنبال اطلاعات بیشتر برای خرید این دست محصولات هستید با بخش فروش آرین در ارتباط باشید.

میوه خشک درجه دو آلو اسلایس

همان طور که می دانید آلو اسلایس خود دو مدل مختلف دارد، آلو اسلایس درجه یک که اطلاعات زیادی در مورد خرید و فروش و تجارت آن در بسیاری از مقالات سایت ما مطالعه کرده اید.

میوه خشک آلو کالیفرنیا

اما در سایت ما مطالب کمتری در مورد آلو اسلایس درجه دو و کاربرد های این محصول به چشم می خورد.

همان طور که در بالا گفته شد، آلو اسلایس درجه دو که مجموعه ما در حال ارائه آن است، دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و بسیاری از تجار که به دنبال قیمت ارزان برای تولید فروارده هستند گزینه بسیار ایده آلی می باشد، از مهم ترین کاربرد هایی که برای محصول خود در نظر می گیریم، تولید حبه پروسسی و لواشک است.

سوالات متعددی در مورد آلو اسلایس درجه دو آرین از ما پرسیده می شود که باید به آن ها پاسخ دهیم:

آلو درجه دو اساسا چه نوع آلویی است؟

بسیاری از مشتریان ما که به دنبال محصولات لوکس هستند، از ما می خواهند تا سر و ته محصول را از داخل آن جدا کنیم، تا بتوانند یک کالای کاملا لوکس را خریداری کنند، این سر و ته های جدا شده معمولا در طی سال جمع آوری می شود و با قیمت بسیار ارزان در اختیار مجموعه های تبدیلی قرار می گیرد.

آیا آلو درجه دو هم نیاز به سورت دارد؟

بله؛ ما قبل از ارسال این محصولات برای مشتریان خود آن را یک مرحله دیگر سورت و الک می کنیم تا اگر ناخالصی داخل محصول هست، جدا شود و در عین درجه دو بودن محصولی یک دست در اختیار مشتریان قرار گیرد.

محصول بهداشتی است؟

سعی می شود که حداقل از جانب ما، بهداشت و سلامت جنس رعایت شود، البته در هنگام استفاده این محصول در صنایع تبدیلی این محصولات کاملا شسته شده و برای تولید آماده می شوند.

تا چه حد به صنایع تبدیلی اعتماد کنیم؟

مجموعه ما با شناختی که از مجموعه های تبدیلی این محصولات دارد، سعی می کند در صورتیکه محصولی تبدیل شده را در اختیار دیگر همکاران قرار می دهد، با حصول اصمینان از سلامت کالا باشد.

در مجموع اگر خریدار یا فروشنده آلو اسلایس درجه دو هستید، می توانید با مجموعه آرین تماس گرفته تا ما بهترین ها را برای شما رقم بزنیم.

در صورتی که قصد خرید و تجارت این محصولات را دارید، می توانید با مجموعه آرین تماس گرفته تا ما بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم، مجموعه آرین با دارا بودن طیف وسیعی از محصولات توانسته است بهترین اجناس را در اختیار همکاران محترم در سراسر ایران قرار دهد.

لیست محصولات و لیست قیمت های ما در بخش قیمت روز سایت قابل مشاهده بوده و شما می توانید با مشاهده قیمت ها و دریافت نمونه محصولات کیفیت اجناس ما را مقایسه کنید.

ضمنا ما در کنار میوه خشک درجه دو آلو محصولات دیگری از جمله انواع زعفران، زرشک و دیگر محصولات را نیز به شما همراهان گرامی عرضه میداریم.

ما بهترین ها را برای شما آزرومندیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هشت =