قیمت فروش انواع میوه خشک در مشهد

شاید برای شما جالب باشد بدانید که فروش انواع میوه خشک در مشهد چگونه است؟ آیا با قیمت هایی که از این محصول سراغ داریم می توان این محصولات را به مشتریان عرضه نمود؟

همان طور که می دانید مشهد به عنوان یکی از بزرگ ترین شهر های شرق کشور بوده و با توجه به جمعیت زیادی که دارد قطعا فروش محصولات در این شهر به راحتی انجام می شود.

با توجه به این که مرکزیت فعالیت بازرگانی خشکبار آرین در شهر مشهد است، در نتیجه برای این که بتوانید در مشهد فعالیت کنید، این مقاله را بخوانید.

ما تحقیقات میدانی زیادی را در مورد بازار فروش میوه خشک مشهد انجام دادیم و می خواهیم نکات جالبی را در مورد بازار مشهد به شما بگوییم:

نکته اول به رقبا دقت کنید:

در شهر مشهد رقیب شما به جای آن که بخواهد خود پیشرفت کند، می خواهد شما را پایین بکشد!

بله شاید تعجب کنید اما دقیقا مساله همین است، هنگامی که ما پخش میوه خشک تایلندی را در مشهد آغاز کرده بودیم، یکی از رقبا با مخلوط نمودن بار کهنه و نو با هم قیمت های بازار را شکست و باعث شد ما متضرر شویم، چرا که کلیه اجناس مجموعه ما تازه بود و نتوانستیم با قیمت حاکم بر بازار مشهد آن را بفروشیم.

نکته دوم به مشتریانی که می فروشید شناخت پیدا کنید:

شما اگر در شهر مشهد بازاریابی یک محصول را انجام دهید، همه کسبه خریدار اجناس شما هستند اما همه چک یک ماهه و دو ماهه و بعضا سالانه می خواهند!

سعی کنید حداقل در مشهد به این شکل کار نکنید و اگر کمتر می فروشید نقد بفروشید.

به منطقه ای که میوه خشک پخش می کنید دقت داشته باشید:

قطعا همه مناطق مشهد توان خرید میوه خشک چه ایرانی و چه تایلندی را ندارد پس اگر می خواهید میوه خشک پخش کنید نباید به سراغ مناطق اطراف شهر بروید، سعی کنید تمرکز فروش خود را در اطراف حرم و منطقه بالا شهر بگذارید.

فروش میوه خشک در مشهد انواع ایرانی

فروش میوه خشک ایرانی در مشهد توسط برخی از مجموعه های فعال در زمینه تولید صورت گرفته و آنان از میزان فروش خود رضایت نسبی دارند، پس اگر می خواهید در زمینه پخش در مشهد کار کنید، می توانید از این محصولات نیز بهره ببرید.

دقت کنید!

در پخش میوه خشک در مشهد به خصوص در اقلام ایرانی سعی کنید که پخش گرید ها و انواع مختلفی از میوه خشک ایرانی را در دستور کار قرار دهید تا بتوانید در این زمینه موفق باشید.

میوه خشک ایرانی که تامین می نمایید با می تواند از طریق بازرگانی آرین باشد، یا از مجموعه های فعال در زمینه تولید میوه خشک خراسان….

تولید میوه خشک در مشهد

شاید با خود بگویید که چه بهتر است اگر من می خواهم کاری را آغاز کنم میوه خشک خود را از مشهد خریداری کنم.

در ابتدای کار ما هم همانند شما فکر می کردیم اما بعد از مدتی به این نتیجه رسیدیم که تولید کنندگان مشهد سه دسته اند:

  1. تولید خانگی و محدود دارند و نمی توانند کیفیت یکسان به ما بدهند.
  2. تولید باکیفیت یکسان دارند اما پاسخ گویی خوبی ندارند.
  3. تولید محصولات باکیفیت دارند اما فروش داخلی ندارد.

شاید خنده دار باشد، اما واقعیت تولید میوه خشک در مشهد همین است.

پس ما به شما پیشنهاد می کنیم که میوه خشک مورد نیاز خود را دز انواع مختلف از بازرگانی ما تهیه کنید.

قیمت میوه خشک در مشهد نمونه ایرانی

در بالا بیان کردیم که اگر می خواهید میوه خشک در مشهد بفروشید، سعی کنید تا قیمت های مختلفی را به مشتری پیشنهاد دهید تا وی بتواند بر اساس نوع نیاز خود از بین محصولات شما چند محصول را انتخاب کند.

بازرگانی آرین همیشه محصولات متوسط به بالا را در مشهد پخش کرده که رنج قیمتی مناسبی داشته اند، شما می توانید از تجربه ما استفاده کرده و این محصولات را پخش کنید.

فروش میوه خشک در مشهد انواع وارداتی

قاعده فروش میوه خشک تایلندی در مشهد اندکی ساده تر بوده و کسانی که در زمینه میوه خشک وارداتی فعالند، توانسته اند فروش موفقی را داشته باشند.

البته کسانی که ایرانی و تایلندی را با هم پخش می کنند قطعا موفق تر بوده و توان مانور بالا تری دارند.

میوه خشک تایلندی در مشهد به خصوص اطراف حرم و مناطقی که زائر های عرب زبان رفت و آمد دارند بهترین فروش را داراست.

مثلا زنجبیل در زمستان برای فروش گزینه بسیار خوبی است.

شاید بپرسید چرا؟

مشهد زمستان های سرد و خشکی دارد و زائر های عربی که به مشهد می آیند به دنبال محصولات با طبع گرم بوده تا بتوانند اندکی از سرمای استخوان سوز بکاهند، به همین دلیل فروش این محصول در زمستان به خصوص در مشهد موفقیت آمیز می باشد.

میوه تایلندی مورد نیاز برای پخش در مشهد معمولا توسط آرین از مشهد ارسال شده و مشتریان ما همیشه سعی می کنند تا با سفارش مجموعه ای از محصولات بتوانند فروش موفق تری داشته باشند.

اگر فکر پخش میوه خشک هستید، توصیه می کنیم که با بخش فروش ما تماس گرفته تا بهترین پیشنهاد های ممکن برای این امر را به شما ارائه دهیم.

پیشنهاد هایی که توسط بخش فروش ما ارائه می شود، بر اساس تجربیات و تحقیقات ما در بازار بوده و برای پیشرفت کار مشتریان به کار گرفته می شود.

مقالاتی که شما را در کسب اطلاعات بیشتر برای فروش میوه خشک و صادرات آن یاری می دهد به شرح زیر هستند:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =