میوه خشک شده امسالی

تولید بهترین قیمت عرضه فروش عمده میوه خشک شده امسالی

میوه خشک شده امسالی در فروش عمده با تولید بهترین کیفیت و قیمت عرضه می تواند در حوزه خشکبار و آجیل تنوع خوبی را ایجاد نماید.

در تولید بهترین میوه خشک شده امسالی با تنوع خوب محصولی می توانیم قیمت عرضه و فروش عمده آن را در تابستان امسال با بهترین تنوع به مشتریانمان در سرتاسر بازار ایران و بازار جهانی ارائه نمائیم و در محصولات خاص توانسته ایم تأمین مطلوب را برای مشتریانمان ایجاد نمائیم.

در بین انواع میوه خشک امسالی تابستانی نمونه های میوه خشک انبه، آلوکالیفرنیا، شابلون، هلو، شلیل، میوه خشک سنتی توت طرقبه، زردآلو و … با قیمت عرضه مستقیم با یک کیفیت خوب تولیدی به صورت محصولات فله ای و بسته بندی شده امکان ارائه را داریم.

انواع میوه خشک اسلایس ایرانی به صورت بسته بندی های 250، 300، 400، 500 گرمی و یک کیلویی آماده سازی و ارائه می گردد و امکان ارائه ترکیب های مشتری پسندی را در میوه خشک های ایرانی و خارجی داریم و ترکیب هایی برای مخلوط انتخاب می شوند که بیشترین جذب مشتریان را داشته باشیم.

میوه خشک شده امسالی عمده

در ارائه میوه خشک شده ما تنوع خوبی را گنجانده ایم و بهترین اسلایس های میوه را تولید و عرضه می نمائیم که بازار خوب داخلی و خارجی را می تواند در خشکبار میوه به همراه داشته باشد.

فروش عمده را در تناژ بالا هم به صورت محصول فله ای و هم محصول بسته بندی شده داریم و در بازارهای مختلف می توانیم تنوع را متناسب با تقاضای مشتریان انجام دهیم و با توجه به اینکه بازارهای مختلف متقاضی محصولات خاص هستند می توانیم از تنوع خوب محصولی موجود در ایران بهره مند شویم و بازار مناسبب صادراتی را میسر نمائیم.

برای دریافت قیمت و نمونه محصولات با بخش فروش ما می توانید محصولات مورد نظر خودرا انتخاب نمائید و گزینه های خوبی از تنوع محصولی را با ما تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =