میوه خشک شده ایرانی

خریدار میوه خشک شده ایرانی اسلایس جهت صادرات به روسیه

میوه خشک شده ایرانی اسلایس جهت صادرات به روسیه می تواند خریدار خوبی را در این کشور که از نظر جغرافیایی شرایط مطلوب را برای واردات از ایران دارد داشته باشد.

میوه خشک شده ایرانی از نظر تولید وارد مرحله بسیار مطلوبی شده است و هم از نظر ظاهر محصول شاهد هستیم که تولیدات بسیار خوبی در این حوزه صورت گرفته است و هم از نظر قیمت می توانیم وارد بازار صادراتی شویم.

در کشورهایی مانند روسیه می توانیم خریدار و تجار مطلوب را برای ارائه این محصول داشته باشیم و در جهت صادرات به روسیه باید به مواردی مانند انتخاب محصول مناسب، قیمت مطلوب برای ارائه در این کشور، ارائه بسته بندی درست و … توجه داشته باشیم.

میوه خشک شده ایرانی اسلایس

تولید میوه خشک شده ایرانی اسلایس وارد مرحله ای شده است که تولید تناژ در این حوزه توسط برخی از تولیدکنندگان داخلی باعث شده است که بتوانیم در مسیر خوبی برای صادرات بخصوص به کشورهایی مانند روسیه، عراق و کشورهای همسایه مان قرار بگیریم.

خریدار و تجاری که از این کشور قصد واردات در حوزه میوه خشک ایرانی را دارند می توانند ترکیب های مطلوبی را در ایران در کنار هم قرار داده تا بتوانند قیمت مناسب را برای باازار این کشور داشته باشند.

روسیه از کشورهایی است که انواع کشمش ایرانی، پسته، میوه خشک و … می توانند مانور بسیار خوبی را برای ارائه در این بازار بکر متعلق به خود نمایند و در جهت ارائه محصول به این بازار می توانید از مشاوره نزدیک مجموعه آرین بهره مند شوید.
شناخت نسبت به بازار روسیه این امکان را به ما داده است که بتوانیم قدمهای بسیار خوبی را در صادرات میوه خشک شده ایرانی در این بازار مطلوب برداریم و در صورتی که با تنوع خوب محصولی در کشور مشغول به تولید می باشید می توانید در کنار مجموعه آرین برای ارائه بهتر این محصول قرار بگیرید.

تولیدکنندگانی که شرایط تولیدی مطلوب را در حوزه میوه خشک دارا می باشند و از منظر کیفیت می توانند جوابگوی حوزه های صادراتی باشند می توانند با مجموعه آرین در جهت همکاری بهتر و نزدیک قرار بگیرند و با مدیریت بخش صادرات ما تمام حاصل نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − سه =