میوه خشک صادراتی

قیمت فروش میوه خشک صادراتی قیسی فله ای خشک

میوه خشک صادراتی قیسی فله ای خشک با قیمت فروش مختلف متناسب با کیفیت خود قیسی، میزان رطوبت، اندازه محصول و … به مشتریان ارائه می گردد.

در بین انواع محصولات حوزه میوه خشک که در مسیر صادرات آن قرار می گیرد ما با نمونه های سنتی در حوزه تولید میوه خشک زردآلو می توانیم مشتریان مناسبی را داشته باشیم.

میوه خشک قیسی که از میوه زردآلو به دست می آید چه به صورت برگه زردآلو یا پر و چه به صورت قیسی شده بدون هسته استقبال مناسبی را در بازار ایران داریم و این محصول که به صورت تیزابی و آفتابی تهیه می شود برای صادرات باید از شرایط مطلوب بهره مند باشد.

به عنوان مثال در صادرات مییوه خشک صادراتی قیسی فله ای در بسته بندی های 5 کیلویی به کشور سوییس محصول تیزابی محصول مناسب نبوده و این کشور مناسب برای محصولات میوه خشک ایرانی آفتابی می باشد.

در صادرات به اوکلند ما محصول قیسی را با درصد تیزاب مناسب این کشور و با رطوبت مجاز ارائه نمودیم و قبل از ارسال سفارش مشتری با ارسال نمونه بررسی لازم روی رطوبت و میزان تیزاب آن صورت گرفت تا محصول مناسب آن بازار ارائه شود و در ارسال به کشورهایی مانند روسیه نیز ابتدا با ارسال نمونه سعی نمودیم که محصول مطلوب هر بازار هدف را انتخاب نمائیم.

میوه خشک صادراتی قیسی

میوه خشک صادراتی قیسی یک محصول سنتی می باشد و برای صادرات از گمرک گواهی بهداشت نباتات به همراه محصول ضمیمه می شود و این محصول برای صادرات نیاز به بررسی مطلوب از نظر رطوبت، گواهی، درصد تیزاب و … دارد.

بهترین راه که به مشتریانمان برای صادرات در این حوزه پیشنهاد می نمائیم این است که ابتدا از مشتریان خود درباره کاربرد این محصول پرسیده و محصول را متناسب با نیاز مشتریان ارسال می نمائیم و با ارسال نمونه و با بررسی قیمت فروش مناسب می توانیم به مشتریان کمک بهتری برای انتخاب محصول مطلوب نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =