میوه خشک صنعتی مرغوب

میوه خشک صنعتی مرغوب اسلایس شده ایرانی

میوه خشک صنعتی مرغوب اسلایس شده ایرانی به عنوان یکی از محصولات مورد توجه در بازار خارجی، دارای پتانسیل های خوبی جهت صادرات است.

با توجه به ظرفیت بالایی که ایران در زمینه ی تولید انواع میوه دارد، تولید بسیاری از میوه خشک های سنتی و صنعتی را نیز در شهرهای مختلف آن شاهد هستیم.

این امر باعث شده تا همچنان که در گذشته در زمینه ی تولید و صادرات انواع خشکبار نظیر کشمش، انواع آلو، برگه، توت و مواردی از این دست موفق عمل کرده ایم بتوانیم زمینه های خوبی نیز جهت صادرات میوه خشک صنعتی مرغوب داشته باشیم.

صادرات میوه خشک صنعتی مرغوب حلقه ای

همان طور که می دانید تولید با بهترین کیفیت بدون فروش پشتوانه ای ندارد و به همین جهت بایستی در خصوص میوه خشک صنعتی مرغوب نیز، به فکر بازارهای فروش مختلف باشیم.

که در این راستا یکی از بهترین و پرسود ترین موارد، صادرات به بازارهای جهانی می باشد.

در واقع با توجه به تجربه ی صادرات انواع خشکبار سنتی و مورد استقبال واقع شدن آن در بازارهای جهانی، در خصوص میوه خشک صنعتی مرغوب نیز می توانیم مشتریان بسیار خوبی در کشورهای مختلف داشته باشیم.

میوه خشک آلو کالیفرنیا، آلو شابلون، هلو، کیوی، خرمالو، سیب، پرتقال و بسیاری از ارقام دیگر میوه خشک های صنعتی قابلیت بالایی برای عرضه در کشورهای مختلف جهان دارند.

البته واضح است که کیفیت تولید، تنوع، نوع بسته بندی، استانداردهای بهداشتی و مواردی از این دست، مسائلی هستند که در بازارهای مختلف جهانی، شرایط متفاوتی را می طلبد.

و به همین دلیل اگر تولید و صادرات میوه خشک صنعتی مرغوب، مبتنی بر شناخت صحیح بازارهای مختلف انجام گیرد، می توان انتظار داشت که همچون خشکبار سنتی ایرانی، میوه خشک های اسلایس شده ایرانی نیز با استقبال خوبی روبه رو شود.

همچنان که در چند ساله ی اخیر که توسط برخی از مجموعه های تولیدی، صادرات میوه خشک صنعتی انجام گرفته، موفقیت های خوبی به دست آمده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 11 =