میوه خشک لیموترش سنگی

میوه خشک لیموترش سنگی صنعتی جهت فروش اینترنتی

میوه خشک لیموترش سنگی صنعتی جهت فروش اینترنتی گزینه ای بسیار عالی محسوب شده و در کنار رقم اسلایس جهرم، با قیمت عمده عرضه می شود.

لیموترش دارای خواص درمانی فراوانی بوده و با داشتن طعمی ترش و فوق العاده یک چاشنی عالی برای انواع غذاهای خانگی و رستورانی محسوب می شود.

به همین دلیل در کنار استفاده ی تازه از این محصول، جهت استفاده از خواص آن فرآورده هایی نظیر آبلیو و لیمو خشک تهیه و به بازار عرضه می شوند.

حتماً شما نیز نام لیمو عمانی را شنیده اید که از خشک کردن لیموترش های ریز به دست می آید.

لیموترش هایی که با توجه به این که در شهر جهرم استان فارس در سطح گسترده ای تولید می شود، با نام لیمو جهرم نیز شناخته می شود.

تولید و فروش میوه خشک لیموترش سنگی و جهرم

همان طور که اشاره شد، لیمو خشک یکی از انواع فرآورده های لیموترش است که جایگزین بسیار خوبی برای استفاده از خواص این محصول در نبود نوع تازه ی آن محسوب می شود.

جالب است بدانید که امروزه و با توسعه ی روش های خشک کردن انواع میوه، خشک کردن لیمو نیز با شیوه های جدید و صنعتی میسر شده است.

میوه خشک لیموترش اسلایس شده جهرم و میوه خشک لیموترش سنگی دو رقم کلی از لیموترش های خشک شده به شیوه ی صنعتی هستند.

که هر کدام بسته به شیوه ی تولید می توانند با کیفیت ها و قیمت های متفاوتی به فروش رسند.

اما تفاوت بارز میوه خشک لیموترش سنگی و جهرم، شکل ظاهری آن است که بزرگ تر بوده و به عنوان مثال در بازار شهر مشهد توانسته نظر زائران و مسافران عرب زبان را جلب نماید.

شکل درشت و رنگ روشن آن باعث شده تا این محصول در کنار سایر میوه خشک های لوکس بازار، مورد استقبال واقع شود.

اما در هر صورت و برای خرید هر کدام از ارقام لیموترش های اسلایس خشک شده به شیوه ی صنعتی، امروزه فروشگاه ها و سایت های اینترنتی به عنوان منابعی در دسترس و عالی محسوب می شوند.

بدون شک فروش میوه خشک صنعتی در اینترنت، موجب توسعه ی بازار میوه خشک خواهد شد.

در این شیوه می توان با تولید کنندگان و فروشندگان عمده ی مختلفی ارتباط برقرار نموده و بهترین کیفیت ها و قیمت از میوه خشک لیموترش سنگی و جهرم را سفارش داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =