میوه خشک مخلوط گرمی

بازار فروش آجیل میوه خشک مخلوط گرمی بسته بندی یلدا

میوه خشک مخلوط گرمی در وزن های 250، 500 و وزن های گرمی پائین تر در بسته بندی ویژه یلدا از بازار فروش مطلوبی در آجیلی های کشور برخوردار است.

در آستانه یلدا از آجیل شیرین ایرانی استقبال بالایی می شود و اکنون نیز از آجیل میوه خشک مخلوط گرمی استقبال می شود که در بسته بندی های مختلف گرمی از 250، 500 و گرم های پائین های عرضه می شود.

ما در مجموعه آرین در میوه خشک مخلوط گرمی علاوه بر ترکیب ویژه از ترکیب های مشتری پسند نیز استفاده می نمائیم که متناسب با سلیقه مشتریان در شهرهای مختلف ایران، بسته بندی انجام می شود.

میوه خشک مخلوط گرمی بسته بندی

میوه خشک مخلوط گرمی بسته بندی را می توانید از ترکیب 2، 3 و حتی چهار میوه خشک مناسب انجام دهید و مچموعه آرین امسال ترکیب های مطلوبی را در وزن های 250 و 500 گرمی دارد.

ترکیب هایی مانند سیب و موز در کنار هم طعمی را ایجاد می نماید که در بازار فروش داخل بسیار مطلوب ذائقه ایرانیان می باشد و این ترکیب در کنار توت فرنگی یا میوه های خشک قرمز رنگ می تواند یک ترکیب 3 میوه مناسبی باشد.

میوه های ترشی مانند میوه خشک آلو کالیفرنیا و آلوشابلون نیز به صورت تکی به عنوان میوه خشک مخلوط گرمی بسته بندی می شوند و میوه های ترش در کنار هم می توانند رنگ و طعمی بی نظیر را ایجاد نمایند و خوشبختانه متناسب با ذائقه بازار داخل در مناسبتی مانند یلدا می باشند.

ترکیب هایی مانند آناناس و انبه که از میوه های خشک اسلایس استوایی هستند می توانند هم رنگ و هم طعمی بی نظیر را برای مشتریان به وجود آورند و در صورتی که بخواهید می توانید متناسب با ذائقه مشتریانتان در شهرهای مختلف سفارش ترکیب مناسب را بدهید و در انتخاب این ترکیب های میوه خشک مخلوط گرمی می توانید روی تجربه مجموعه ما در یلدا و عید نوروز حساب نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =