میوه خشک نارگیل وارداتی

میوه خشک نارگیل وارداتی حبه در فروش اینترنتی

میوه خشک نارگیل وارداتی حبه را می توان با مراجعه به سایت های اینترنتی خریداری کرد؛ امری که تأثیر بسزایی درافزایش فروش خواهد داشت.

به رغم تولید انواع میوه در جای جای ایران، بخشی از نیاز جامعه از طریق واردات تأمین می شود؛ امری که به ویژه در خصوص محصولات استوایی چون نارگیل، موز، آناناس و انبه وجود دارد.

محصولات بیان شده در کشورهای استوایی مانند مالزی و تایلند کشت و تولید و برای صادرات به کشورهایی از جمله ایران آماده می شوند.

در میان محصولات بیان شده مصرف نارگیل و آناناس به صورت تازه خوری، مانند موز که در تمام طول سال خرید و فروش می شود و یا انبه که به صورت تازه خوری در ماه های گرم سال رونق خوبی دارد، چندان متداول نیست.

و شاید بتوان گفت در خصوص نارگیل و آناناس، بیشترین کاربرد برای تولید فرآورده های غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

امری که در خصوص نارگیل، با تنوع بسیار خوبی در تولید انواع کیک و شیرینی مشاهده می شود.

میوه خشک نارگیل وارداتی تایلندی

اما علاوه بر مصارف فرآوری از نارگیل، مانند استفاده از پودر نارگیل، در سال های اخیر شاهد تولید و فروش میوه خشک نارگیل وارداتی نیز هستیم.

محصولی که در کنار ارقام دیگر استوایی از میوه خشک نظیر زنجبیل، میوه خشک پاپایا، انبه، طالبی، آناناس و مواردی از این دست وارد کشور می شود.

در هر صورت میوه خشک نارگیل وارداتی نوع دیگری از فرآورده های نارگیل محسوب می شود.

شکل ظاهری میوه خشک نارگیل وارداتی هم به شکل اسلایس شده و هم به شکل حبه ای و مکعبی است.

در مورد کیفیت این محصول نیز، داشتن رنگ سفید از جمله مشخصه های تازه بودن بار است.

درواقع در مورد میوه خشک نارگیل وارداتی، باید به این نکته توجه داشت که در صورت عدم ترخیص به موقع و ماندن چند ماهه ی بار در گمرک، سفیدی رنگ این محصول به زرد متمایل می شود.

البته این امر به معنای فاسد شدن محصول و منقضی شدن زمان استفاده از آن نیست؛ چرا که عمدتاً مدت ماندگاری میوه خشک نارگیل وارداتی مانند سایر ارقام تایلندی، یک ساله است.

امری که در صورت خرید از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر، با توجه به تاریخ درج شده بر روی کارتن این محصولات درج شده و قابل بررسی است.

اما برای خرید و سفارش این محصول و سایر میوه خشک های ایرانی و وارداتی، استفاده از سایت های اینترنتی، امری رایج و در حال توسعه است.

بدون شک این روش، به دلیل کاهش قیمت، صرفه جویی در زمان، دسترسی به کیفیت مناسب و مزیت های دیگر، موجب افزایش مشتریان و رونق بیشتر خرید و فروش های بازار میوه خشک و خشکبار خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =