میوه خشک ویژه یلدا

مرکز فروش میوه خشک ویژه یلدا قیمت ارزان

میوه خشک ویژه یلدا به صورت فله ای و بسته بندی در تنوع 11 میوه با قیمت ارزان در مرکز فروش اینترنتی آماده ارائه برای این جشن می باشد.

میوه خشک اسلایس ایرانی با تنوعی از 11 میوه در بسته بندی های 250 گرمی و 500 گرمی بسته بندی می گردد و آماده ارائه به سرتاسر بازار ایران برای جشن های مختلف مانند یلدا می باشد.

در انتخاب محصول میوه خشک ویژه یلدا ما با توجه به تنوع محصولی میوه در ایران، اقدام به ارائه ترکیبی از میوه های مختلف با طعم های ترش و شیرین و ملس نموده ایم و ترکیبی از رنگهای مختلف میوه خشک را در کنار هم قرار داده و با تکیه بر تنوع خوب محصول در کنار قیمت مناسب سعی نموده ایم که متناسب با ذائقه مشتریان در بازار ایران قدم برداریم و مقوله قیمت ارزان تر را در کنار کیفیت مناسب در مرکز فروش آرین رعایت نموده ایم.

در جهت ثبت سفارش تأمین و انتخاب ترکیب پیشنهادی در صورتی که به دنبال تنوع خوب محصولی می باشید می توانید با کارشناسان فروش ما هماهنگی لازم را انجام دهید.

میوه خشک ویژه یلدا به صورت بسته بندی

میوه خشک ویژه یلدا به صورت بسته بندی در وزن های 250 و 500 گرمی بیشترین مشتری را داشته و این دو وزن در بین مشتریان بیشترین رضایت را به همراه دارد و در صورت تقاضای مشتری امکان بسته بندی در وزن های مختلف برایمان میسر می باشد و امکان انتخاب ترکیب مطلوب متناسب با پیشنهاد مشتری نیز وجود دارد و می توانید در این مسیر، مجموعه ما را در کنار خود برای جشن یلدا داشته باشید.

میوه خشک اسلایس تنوع خوب رنگ و مزه را دارد و خوشبختانه خانواده ها با توجه به خواص این میوه خشک استقبال بالایی از آنها می نمایند و از این رو می توانید بهترین نمونه ها را در خشکبار به مجموعه ما سفارش دهید و بسته بندی های شکیل و کیفیت برتر در حوزه میوه خشک را با ما تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هجده =