میوه خشک پنج میوه

نرخ روز میوه خشک پنج میوه استوایی مخلوط

میوه خشک پنج میوه استوایی مخلوط به صورت ترکیبی از موز، انبه، آناناس حلفه، نارگیل و … با ترکیبی از رنگ های مختلف، نرخ روز متفاوت را دارا می باشد.

در بین ترکیب هایی که برای میوه خشک بسته بندی می توانید داشته باشید ترکیب حاصل از میوه خشک پنج میوه استوایی ترکیبی با رنگهای مشتری پسند می باشد.

ما در بسته بندی های ارائه شده شب یلدا و عید نوروز ترکیب هایی مانند انواع میوه خشک انبه، توت فرنگی، کیوی، آناناس حلقه، موز را در کنار نارگیل اسلایس گذاشتیم و ترکیب های پنج میوه و شش میوه مطلوبی را برای مشتریانمان ایجاد نمودیم.

این ترکیب که رنگ و طعم مطلوبی دارد در بین میوه خشک های اسلایس ایرانی بسیار مشتری پسند بوده و در کنار این محصولات نمونه های کرانبری استوایی از طیف رنگی مطلوبی بهره مند بود که در این بسدته بندی ها توانست رضایت مشتریان را جلب نماید.

ما با توجه به پیشنهادات مشتریانمان در شهرهای مختلف طیف مختلفی از میوه خشک مخلوط را در بسته بندی های مختلف 250 گرمی، 500 گرمی و یک کیلویی قرار دادیم که در این میان یسته بندی 500 گرمی به صورت میوه خشک های استوایی از بیشترین استقبال بهره مند بوده و ترکیب های مخلوط ویژه نیز توانست بازار مناسبی را در داخل جلب نماید.

میوه خشک پنج میوه بسته بندی

در میوه خشک پنج میوه بسته بندی ما ترکیب های ترش و شیرین را انتخاب نمودیم که در این بین در بسته بندی هایی که توت فرنگی و انبه خشک وجود داشت مشتریان بیشتر به میوه خشک جذب شده و این دو محصول در بسته بندی بسیار پرطرفدار بودند.

انبه خشک شده محصولی هست که به صورت جداگانه نیز در میوه خشک بسته بندی شده بسیار مشتری پسند می باشد و با قرار دادند میوه خشک های مختلف در کنار هم سعی نمودیم در نرخ روز محصولات بالانس قیمت مناسب را ایجاد نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =