میوه خشک چندمیوه استوایی

فروش میوه خشک چندمیوه استوایی بسته بندی مخلوط

میوه خشک چندمیوه استوایی بسته بندی مخلوط خوش آب و رنگی از ترکیب های مختلف از فروش مناسبی در آجیلی های داخل کشور بهره مند بوده است.

در انتخاب مخلوط میوه خشک به صورت بسته بندی شده ما سعی نموده ایم با انتخاب مخلوط های خوش آب و رنگ و با ظاهر و کیفیتی مطلوب مشتریان بیشتری را در بازار داخل داشته باشیم.

تا چند سال پیش میوه خشک یک محصول لوکس بود ولی امسال شاهد آن بودیم که مشتریان داخلی به شدت از میوه خشک به صورت فله ای مخلوط بسیار استقبال نموده اند و در بازار یلدا بیشترین مشتریان را در این حوزه داشتیم.

فروش میوه خشک چندمیوه استوایی را به صورت بسته بندی مخلوط در یلدای امسال تجربه نمودیم که بهترین گزینه فروش بود و شامل ترکیب هایی مانند آناناس، موز، انبه و … بوده به شدت توسط مشتریان استقبال شد.

میوه خشک چندمیوه استوایی بسته بندی

وزن انتخابی ما برای میوه خشک چندمیوه استوایی بسته بندی شده در وزن های 400 کرمی و 500 گرمی بود و در ترکیب از میوه خشک توت فرنگی اسلایس استفاده نمودیم که یک ترکیب رنگ بی نظیر را به وجود آورده بود و در شب یلدا بیشترین مشتریان را در میوه خشک اسلایس ایرانی به صورت بسته بندی در وزن های مختلف داشتیم.

سعی نمودیم در فروش میوه خشک به ذائقه مشتریان توجه نمائیم و در انتخاب بسته بندی دقت لازم را داشتیم تا ترکیب های مناسب برای بازار داخل را به مشتریانمان ارائه نمائیم و در شهرهای مختلف محصولات مطلوب را بسته بندی و ارائه نمودیم.

در کمترین زمان ممکن امکان ارائه میوه خشک بسته بندی را به وجود آورده و در انتخاب محصولات مناسب می توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید و بهترین ترکیب ها را در بسته بندی های گرمی در وزن های مختلف داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 13 =