میوه خشک چندمیوه

نمایندگی فروش میوه خشک چندمیوه مخلوط گرمی درجه یک

میوه خشک چندمیوه گرمی مخلوط با توجه به نمایندگی فروش این محصول با ارائه کیفیت درجه یک از این خشکبار در بازار داخل توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

حوزه میوه خشک در ایران از حوزه های بسیار متنوع می باشد که با تنوع خوب محصولی توانسته است حجم مناسبی از مشتریان را جلب نماید.

این تنوع محصولی به صورتهای مختلف از میوه خشک اسلایس خارجی، اسلایس ایرانی، میوه خشک حبه تایلندی، میوه خشک حبه پروسسی ایرانی و … می باشد.

میوه خشک چندمیوه مخلوط

در نمونه های تولیدی ایرانی فروش میوه خشک چندمیوه مخلوط به صورت های گرمی و با کیفیت درجه یک در مجموعه فروش آرین به عنوان نمایندگی از بهترین کیفیت های میوه خشک ایرانی ارائه می شود.

ما در ترکیب میوه خشک چندمیوه مخلوط هم نمونه های استوایی مانند آناناس، موز و انیه را ارائه می نماییم هم می توانیم ترکیب های ترشی مانند کیوی، آلوشابلون و بقیه نمونه ترش مانند پرتقال بدون پوست یا باپوست را ارائه نمائیم.

بیش از همه در ترکیب های بسته بندی گرمی سعی نموده ایم به ذائقه های مشتریانمان در شهرهای مختلف ایران توجه داشته باشیم در برخی از شهرهای به دنبال میوه خشک ترش هستند برخی مشتریان ترکیب ترش و شیرین و خوش آب رنگ را ترجیح می دهند و برخی نیز به دنبال ترکیب های شیرین می باشند.

ما به ذائقه مشتریان در تولید توجه می نمائیم و با انتخاب ترکیب مناسب در بسته بندی مطلوب سعی می نمائیم در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت بی واسطه به رضایت و اعتماد مشتریانمان دست یابیم.

در صورتی که ترکیب خاصی مدنظر شما می باشد برای انتخاب و بسته بندی مطلوب می توانید از مشاوره مجموعه آرین بهره مند شوید و بهترین گزینه ها را در بسته بندی برای بازار داخل و بازار صادراتی با ما تجربه نمائید.

ما آماده عرضه بهترین ها به شما هستیم …..

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =