میوه خشک کرنبری وارداتی اعلا دمنوشی – آجیلی

میوه خشک کرنبری در بین محصولات وارداتی از نظر کیفیت بسیار مطلوب و اعلا بوده و در تولید محصولات دمنوشی و به عنوان خشکبار آجیلی به صورت مخلوط با بقیه خشکبارها و میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع میوه خشک وارداتی به صورت آجیلی و همچنین در صنایع فرآوری مورد استفاده قرار می گیرند و محصولی مانند کرنبری نیز میوه خشک وارداتی مطلوب می باشد.

این میوه خشک که مزه ای بی نظیر دارد هم در تولید دمنوش های میوه ای مورد استفاده قرار می گیرد که در این صورت به صورت ترکیب با بقیه میوه های خشک و طعمهای مختلف گیاهی می باشد و هم بسیار خشکبار مطلوبی می باشد و جنبه آجیلی دارد.

صنایع بسته بندی خشکبار نیز از ترکیب کرنبری در کنار بقیه میوه خشک حبه ای و مغز آجیل ها استفاده می نمایند که بازار بسیار خوبی را در داخل از نظر مشتری به خود اختصاص داده است.

میوه خشک کرنبری دمنوشی – آجیلی

میوه خشک کرنبری یک میوه لوکس و از نظر کیفیت بسیار بی نظیر و اعلا می باشد و در نمونه های دمنوشی، شاهد هستیم که ترکیب به وجود آمده دارای مزه ی بسیار مطلوب و با خواص دارویی و درمانی بی نظیر می باشد.

از طرفی نمونه میوه خشک کرنبری آجیلی نیز به خاطر ظاهر خوش رنگ آن در بین خشکبارها می درخشد و به شدت مشتریان را از نظر ظاهر، طعم و مزه به خود جلب می نماید و در بین خشکبارهای وارداتی بسیار جامعه پسند می باشد و میوه خشک کرنبری محصول وارداتی با ویژگی های منحصر به فرد می باشد.

این میوه خشک اعلا در بسیاری از کشورها در تولید کرن فلکس مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل مزه و ظاهر از طرفی و به خاطر خواص بی نظیر آن می تواند در کنار بقیه غلات و پرک و همچنین میوه خشک ها برای تولید کرن فلکس برای کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار گیرد و باید کرن فلکس با میوه خشک کرنبری نیز  در ایران وارد بازار تقاضا و پروسه تولید گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =