نرخ انواع زرشک درجه یک فله ای خراسان جنوبی

نرخ انواع زرشک درجه یک در خراسان جنوبی چگونه تعیین می شود؟ آیا فروش فله ای این محصول توانسته است بر قیمت نهایی کالا تاثیر گذار باشد؟

زرشک یکی از تولیدات کشاورزان خراسان جنوبی بوده که متاسفانه باید بگویم با قیمت واقعی در بازار فروخته نمی شود.

سوال اینجاست قیمت واقعی زرشک چه مقدار است؟

ما در طی سالیان گذشته افزایش قیمت های چشم گیری را در محصولات مختلف شاهد بودیم که کشاورز ناچار بوده است تا این کالا ها را خریداری کند، اما هنگامی که نوبت به محصول کشاورز می رسیده قیمت ها به شدت افت کرده و سود بالایی نسیب کشاورز نشده است.

محصولاتی همانند پسته که قدرت بیشتری در بازار صادراتی دارند توانسته اند تا حدودی هزینه های تولید خود را جبران کنند، اما به دلیل پایین بودن نرخ انواع زرشک متاسفانه این کشاورزان بوده اند که آسیب دیده اند.

قیمت گذاری انواع زرشک در بازار از قاعده خاصی پیروی نمی کند و دلالان و سوداگران بازار هر قیمتی که بخواهند را بر روی محصول کشاورز می گذارند، اما تنها این دسته بندی و کلاس بندی انواع زرشک است که می تواند تا حدودی در تعیین قیمت به ما کمک کند.

نرخ انواع زرشک خراسان جنوبی

انواع زرشک خراسان جنوبی شامل:

  • پفکی
  • زیر تالاری
  • دانه اناری

هستند که خود به چند دسته درجه یک، درجه دو و… تقسیم بندی شده و نرخ آن بر این اساس تعیین می شود.

در دسته بندی انواع زرشک خراسان جنوبی در بالا گران ترین نوع زرشک قطعا زرشک پفکی درجه یک و ارزان ترین نوع زرشک دانه اناری درجه دو و سه می باشد که مشتری می تواند به تناسب نیاز خود در بازه قیمتی که به وی عرضه می شود، محصول مورد نظر را خریداری کند.

اگر به دنبال اطلاعات تکمیلی در مورد قیمت، صادرات و خرید زرشک هستید، می توانید از طریق پل های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 15 =