نرخ جدید زعفران نگین ممتاز بسته بندی

نرخ جدید زعفران نگین به عنوان بهترین نوع محصول تولیدی در این حوزه چه تاثیری را بر قیمت دیگر محصولات دارد؟ آیا اقلام فله با نمونه های بسته بندی شده تفاوت دارند؟

همان طور که می دانید یکی از لوکس ترین نمونه های زعفران که برای صادرات به خارج کشور استفاده می شود، زعفران نگین ممتاز است.

این نوع زعفران به دلیل قیمت گران و کیفیت بسیار بالا تنها از سوی مشتریانی خریداری می شود که به دنبال بالا ترین کیفیت در بازار زعفران هستند.

زعفران نگین معمولا دارای نرخ بالاتری به نسبت بقیه اقلام بوده و همان طور که گفته شد، قیمت زعفران نگین به دلیل کیفیت بالاتر، گران تر است، اما در بالا پرسیدیم که نرخ زعفران نگین چه تاثیری بر قیمت دارد؟

نرخ روز زعفران به صورت عمومی تغییر کرده و هر محصول صادراتی که بیشترین حجم صادرات را به خارج کشور دارا باشد، تعیین کننده قیمت نهایی زعفران خواهد بود.

زعفران سرگل به دلیل این که به نسبت زعفران نگین دارای حجم صادرات بیشتری است، در نتیجه نرخ آن بر قیمت نهایی زعفران تاثیر بسیار بیشتری دارد.

نرخ جدید زعفران نگین بسته بندی در بازار صادراتی

سوالی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که قیمت زعفران بسته بندی در بازار فلان کشور چند است؟

ما در پاسخ این دوستان بیان می کنیم که قیمت زعفران در کشور مورد نظر شما و تمامی کشور های دنیا از یک شهر به شهر دیگر و از یک فروشنده به فروشنده دیگر متفاوت است و در نتیجه برای کشف قیمت شما را با این فرمول آشنا می کنیم:

قیمت زعفران فله+قیمت بسته بندی زعفران+هزینه بسته بندی+هزینه های گمرکی+هزینه حمل+تعرفه واردات

شما با این فرمول می توانید به بهترین حالت نرخ زعفران نگین بسته بندی در بازار صادراتی را بر اساس نرخ جدید زعفران در ایران محاسبه نمایید.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نه =