بهترین زعفران فله ای

نرخ روز بازار جهانی بهترین زعفران فله ای سرگل

بهترین زعفران فله ای سرگل با نرخ روز متناسب برای بازار جهانی در خرید مستقیم از مجموعه آرین می تواند یک محصول مناسب برای ارائه باشد.

در بازار جهانی زعفران وقتی قدم می گذاریم می بینیم که حجم گسترده ای از مشتریان ما را تجاری تشکیل می دهند که به خرید بهترین زعفران فله ای ایران رغبت بیشتری داشته و مشتریان حوزه زعفران با نرخ روز متفاوت در این محصول بیشتر به صورت فله ای می باشند.

صادرات زعفران بسته بندی شده در دست رقبایی مانند اسپانیا، امارات و … می باشد که به صورت بسته بندی های شکیل و با فرآوری بر روی زعفران توانسته اند بازار جهانی این محصول را به دست بگیرند و ما در ارائه زعفران به این بازار جهانی هنوز به صورت سنتی و با محصول فله ای اقدام به صادرات می نماییم.

بهترین زعفران فله ای سرگل

ما در بهترین زعفران فله ای که نمونه های نگین و سرگل می باشند هنوز بازار جهانی را به صورت سنتی متعلق به خود نموده ایم و مقوله بسته بندی زعفران و ارائه محصول به صورت بسته بندی شده و با برند ایرانی در بازار جهانی این محصول نیاز به حل مشکلات موجود در این حوزه و قرار گرفتن در کنار رقبای قدرتمندمان در این حوزه دارد.

هم باید بتوانیم مقوله قیمت را در بهترین زعفران فله ای و بسته بندی بالانس نمائیم و در کنار رقبا با بهترین قیمت بایستیم و هم باید بتوانیم مقوله کیفیت و بسته بندی را بیش از گذشته مورد توجه و اهمیت قرار دهیم و در صورتی می توانیم در زعفران ایرانی حرفی برای گفتن داشته باشیم که بتوانیم مشکلات این حوزه را حل نموده و مدیریتی درست را در تمام مراحل کاشت، داشت، برداشت و حتی صادرات این محصول داشته باشیم در مقوله کیفیت زعفران می تواند گزینه ای بی نظیر برای ارزآوری باشد و ما در مجموعه آرین تمام سعی خود را برای جلب بازارهای جدید و کنار زدن رقبا می نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 3 =