نرخ روز پسته کله قوچی خندان مرغوب فله ای

نرخ روز پسته کله قوچی به عنوان یکی از بهترین پسته های خندان صادراتی چگونه تعیین می شود؟ درجه مرغوب بودن محصول و فله ای یا بسته بندی عرضه کردن کالا تا چه اندازه بر قیمت نهایی کالا موثر است؟

پسته یکی از محصولات استراتژیک ایران بوده که با توجه به صادراتی بودن آن علاوه بر این که نرخ روز آن برای فروشندگان داخلی اهمیت داشته باشد برای صادرکنندگان و حتی مشتریان خارجی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

پارامتر های موثر بر قیمت روز پسته مختص تمامی محصولات بوده و منحصر به پسته کله قوچی خندان نمی شود.

در نتیجه ما کلیه پارامتر ها را برای تمامی انواع پسته بیان می کنیم:

  • درجه کیفیت پسته در مرحله اول برای تعیین قیمت این محصول است، هر چه کیفیت کالا بالاتر باشد، طبعا قیمت محصول بالاتر خواهد رفت.
  • سایز پسته، منظور سایز پسته اندازه کالا یا انس محصول است که از تقسیم تعداد 142.5 گرم پسته بر 5 بدست می آید، برای پسته ای همانند کله قوچی درشت ترین سایز ها 20-22 و 18 -20 می باشد که بیشترین قیمت را دارا هستند.
  • اگر محصول به صورت بسته بندی شده عرضه شود، طبیعتا قیمت آن با عرضه آن به صورت فله ای تفاوت های زیادی خواهد داشت.
  • و…

نرخ روز پسته مرغوب در آرین

بازرگانی آرین همه روزه نرخ دقیق پسته را از کشاورزان و بازاریان فعال در این زمینه دریافت نموده و به مشتریان خود مخابره می کند تا هر کدام از آنان که قصد خرید این محصول را دارند، بتوانند با دیدی باز به خرید محصول مورد نیاز خود بپردازند.

در حال حاضر بهتری قیمت انواع پسته به خصوص پسته آجیلی و برخی از اقلام پسته صادراتی در اختیار مجموعه ما بوده و تیم تجاری ما با در اختیار داشتن طیف وسیعی از محصولات توانسته است پاسخ گوی مشتریان مختلفی باشد.

برای خرید انواع پسته با ما در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − سیزده =