نرخ زرشک پفکی مجلسی مرغوب بسته بندی

نرخ زرشک پفکی مجلسی مرغوب، بسته به میزان کیفیت و البته مسائلی مانند فله بودن یا بسته بندی تعیین و در اختیار خریداران عمده و جزئی قرار می گیرد.

زرشک به عنوان یکی از محصولات ویژه ی کشاورزی در ایران شناخته می شود؛ چرا که از نظر میزان تولید سالیانه و همچنین کیفیت که دو فاکتور اساسی برای بحث تجارت هستند، از موقعیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

در واقع انواع زرشک ایرانی مانند زعفران از نظر میزان تولید در جهان، رتبه ی اول را دارند و بنابراین نرخ زرشک پفکی و دانه اناری را باید در ایران و توسط تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی ایرانی جست و جو کرد.

اما نرخ زرشک پفکی که برای مصارف مختلف دارویی، غذایی و فرآوری مورد استفاده قرار می گیرد قاعدتاً تابع مسائل مختلفی خواهد بود.

نرخ زرشک پفکی در بازار مشهد

با در نظر گرفتن این مسئله که زرشک ایرانی با نام خراسان جنوبی و به ویژه قائنات شناخته می شود، بنابراین بهترین نرخ زرشک پفکی نیز توسط تولید کنندگان این شهر ارائه می شود.

و با توجه به این که مشهد به عنوان مرکز استان خراسان است و از موقعیت تجاری و اقتصادی ویژه ای برخوردار می باشد، بنابراین نرخ زرشک همچون قیمت انواع زعفران در بازار مشهد نیز قابل جست و جوست.

میزان کیفیت و تازگی محصول، بحث فروش فله یا بسته بندی زرشک مرغوب مجلسی و یا معمولی، میزان حجمی که برای خرید عمده سفارش داده می شود و زمان خرید از جمله مسائل تأثیر گذار در نرخ زرشک پفکی هستند.

البته علاوه بر زرشک پفکی، زرشک دانه اناری و زرشک زیر تالاری نیز تولید می شود که تفاوت عمده ی این ارقام، به تفاوت در نحوه و مراحل خشک کردن آن ها بر می گردد.

لازم به ذکر است، در چند ساله ی اخیر انواع زرشک ایران، با استقبال بیشتری در بازار جهانی روبه رو شده و امید است با انجام برنامه ریزی های درست در مسیر تولید و صادرات، انواع زرشک ایرانی ارزآوری بیشتری برای کشور به همراه داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 4 =